Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért lassult be a fogyás?...

Miért lassult be a fogyás? Ehetek ennél kevesebbet?

Figyelt kérdés
Tehát a fogyásom a héten csak fél kg volt, eddig úgy ahogy de megvolt az 1 kg most meg szinte semmi lehet fél kg sem mert nem digitális a mérleg nem olyan pontos. 1200 kcalt eszek (175/95) ehetek 1000-1100 között? vagy az már nagyon kevés? Vagy csak azért nem ment le az 1 kg mert a héten itthon voltam és nem nagyon mozdultam ki? Pedig már vettem egy digitális konyhai mérleget is hogy pontosabb legyek szóval nem számolom el az 1200-at sőt eddig még néha felmentem 1300 közelébe most pedig sose lépem át az 1200-at. Miért lassult be a fogyás? :(
2018. ápr. 13. 11:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#6-os a te értelmi szinted még komolyabb:-DDDD

Akkor olyan sem létezik, hogy becsukod az ajtót, beszaladsz a szobába, betolod az autót....nagyon okos lehetsz😁😁😁

2018. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!