Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2500 kalória egy nap? 😭

2500 kalória egy nap? 😭

Figyelt kérdés
Szóval a mai napot rendesen elcs.sztem.. reggeltől délig semmit nem ettem mert kórházban voltam. Aztán megettem egy csomag mákos kis leveles süti szerű dolgot meg egy tavaszi felvágottas kiflit. Aztán itthon egy szelet szalámis kenyeret két paradicsommal. Mindezek után kétszerre vagy 50 gramm mogyorót. Eddig még oké is lenne egy kis mozgással de aztán megettem másfél darab sajtos kiflit megintcsak tavaszi felvágottal és vagy 8 db twix 3 milky way mini csokit meg vagy 3 kis tojás szerű csokit.. összeszámolva ez 2500 kcal amit le is mozoghatnék de rosszul vagyok a sok hülyeség ételtől.. hogy hozzam helyre? Elég rosszul érzem magam. Fogytam már 15kg-ot vagy többet és félek hogy elengedem magam pedig még van hátra bőven. Mit gondoltok? Legalább 1000 kalóriát le kéne mozogni belőle, mivel tudom ezt megtenni? 175/91 17/l
2018. máj. 16. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd holnap folytatod ugyanott. Csalónapról még nem hallottál?
2018. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, holnaptól ne csinálj ilyen napokat és kész. Egy nap alatt nem fogsz meghízni, az biztos.
2018. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alapanyagcseréd ezzel a testsúllyal 2000-2500 kcal között van. Alapból biztos sétáltál, mozogtál, tehát még az is lehet, hogy nem stagnálsz, hanem fogysz...
2018. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!