Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a fogyókúrát?

Nagyon elrontottam a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
a napi 5*keveset diétát követem.De anyu ma töltött káposztát csinált.Imádom.Ebédre ettem egy kicsit.Viszont egy órája kb rámjött a falási roham.Egy egész tányért megettem 2 gombóccal és egy tk-s kenyérrel.Nagyon elcsesztem?
2011. jún. 25. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne parázz már annyira,attól nem lesz jobb. Egyszer picit többet eszel a kelleténél nem nagy dolog. Én is fogyózom,viszont most az előbb én is megkívántam az édességet,amúgy nem igazán szoktam,de holnap fog megjönni,úgyhogy ez ennek tudható be. Megettem egy csík fehér csokit,ez van. Holnaptól megy minden ugyanúgy tovább,mintha mi sem történt volna! :)


26/N

2011. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gond,ha holnaptól normálisan csinálod tovább a diétádat.
2011. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 naptól nem dől össze a világ!:)


Én valamelyik nap megettem 1 kg (!!!) lasagne-t! Úgy voltam vele, ha már évente kb 3x csinál anya ilyet, ha lúd, legyen kövér.. :))

2011. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!