Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam ezzel a fogyókúrát?

Elrontottam ezzel a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Fogyózok, és most estére megettem egy gyros tálat.:|

Nagyon bűntudatom van. Ezzel elrontottam?

Ja, és minden nap 1 órát tornázok, az étkezésre is oda szoktam figyelni, csak most kísértésbe estem.:S


2013. febr. 7. 22:17
 1/5 anonim válasza:
:) nem rontottál el vele semmit, 1 félrekajálástól nem lesz hatástalan a diéta. Nyugodtan ehetsz néha félre, csak próbálj meg inkább napközben és ne este. 22/személyi edző
2013. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Nem egy étkezésen múlik.

A gyros tálon mi volt?

Azt tudod hogy húsra (zsír, fehérje) és zöldségekre szükséged van? Én ilyen gyrost szoktam enni.


Na most tejes szószra, lisztre nincs, de nem is írtad hogy ilyet ettél volna hozzá. Tehát akár nemhogy nem rontottál, hanem még jól is ehettél!

Ha lekísérted a dolgot pitával, akkor esetleg máskor ne tedd, de fogyás létezik ám lisztevéssel is, tehát ettől még van esélyed fogyni így is, csak egészségesebb/kényelmesebb/jobb lenne a lisztmentes verzió.

2013. febr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem egy étkezéstől romlik el a fogyókúra. De a köretet este jobb kerülni a fogyás érdekében ( én gyakran sült burgonyát kaptam mellé, de egyéb köretek is vannak ), ha viszont enélkül etted akkor pláne nincs gond, elvégre csak hús és némi zöldség volt mellé.
2013. febr. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sült krumplival ettem.:|

de annyira bűntudatom volt, hogy (most lehet hülyének fogtok nézni) de este azt álmodtam, hogy kommentbe valaki azt írta nekem, hogy ettől akár 1kg-ot is hízhatok (persze tudom, nem). Nagyon rossz volt erre kelni. Amúgy a gyroson zöldség, hús és egy kevés szósz volt (a szószból nem ettem meg mindent, nem nagyon ízlett). A húst sem ettem meg, mert nem vagyok valami nagy húsevő ( ez nem azt jelenti, hogy nem eszek húst, de nem ugrálok érte.)


És köszönöm mindenkinek a válaszát.:))

2013. febr. 8. 07:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Emberek, én nem tudom mi folyik itt egészen.


Tudom hogy sok mindenben sok válaszolóval nem értünk egyet, de azért vannak bizonyos közös alapjaink. Például mindőnknek földig ér a lábunk.

Viccet félre: egyszerűen érthetetlen, hogy mi ez a bűntudatos dolog. A bűntudattal semmiben sem kerülünk előrébb. Ha pedig magaddal toltál ki mondjuk, evésileg, persze ez erős túlzás de akkor is.. magaddal szemben van bűntudatod? A te döntésed volt hogy mit eszel, tartsd tiszteletben! Emiatt bűntudatot érezni nem biztos ám hogy lelkileg olyan nagyon egészséges.


Tanuld ki, hogy miket lehet enni. Legközelebb legyen némi önkontrollod: adok tippet hogyan eszem én a gyrost, én elég finnyás vagyok, viszonylag megérzem ha tejet eszem, viszonylag megérzem ha glutént eszem, ezekről azt kell tudni hogy senkinek sem jók, illetve te is kerülöd a fogyás miatt.. tehát okkal írom most az én példámat.

A gyros az ugye borjú/kecske/bira/ szélsőséges esetben csirkehús, és zöldség csípős szósszal. Ez a gyros. Nagy adag friss saláta és mellé hús. Nincs olyan hogy sültkrumpli, nincs olyan hogy tejes szósz, pita? Az meg mi? :)


Ilyen ételt éppenséggel VALÓBAN probléma nélkül ehetnél minden este, és sosem lenne bűntudatod mert miért lehetne, hát így egy igen kiváló ételről van szó, ami nagyon jó alapja lehet a fogyásnak, diétának.

2013. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!