Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a fogyókúrát?

Nagyon elrontottam a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Már szeptember óta egy vegetáriánus-fogyókúrába kezdtem. Halat, csirkét lehet csak enni, plusz zöldség és gyümölcsöt, heti 2szer kevés tésztát. Elég kemény, de már rászoktam. :) Sokat fogytam, 97kg-ról lefogytam 79-re. Nem túl gyors a fogyás, igaz, de eredményes. A végső célom az 65 kg.


VISZONT! ESTE NEM NAGYON ALUDTAM, FÁRADT VOLTAM, NEM BÍRTAM ODAFIGYELNI SEMMIRE SEM, ETTEM EGY TÚRÓRUDIT, MAJD MAJD UTÁNA MÉG 2-T. SZÓVAL ÖSSZESEN HÁRMAT! EZ A FOGYÓKÚRÁBAN NAGYON MEG FOG LÁTSZANI, UGYE NEM FOGOK ETTŐL HÍZNI EGY KG-T SEM?? MOST NAGYON LELKIISMERETFURDALÁSOM VAN


2012. jan. 6. 14:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
27/Nő
2012. jan. 6. 14:49
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem fogsz.
2012. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

De fogsz, és meg is érdemled, ha ennyi eszed van.


Bakker, ez csak 3 túró rudi volt, nem dől össze a világ!

2012. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Három túrórudiban max 450 kcal van (úgy emlékszem 100-150 kcal egy db). Egy kiló hízáshoz 7000 kcal-val kell többet enned, mint ami amúgy normális lesz. Szóval, szerinted hízni fogsz? :)
2012. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
nem számít 3 rudi egyszer. de mégis mi kemény az étkezésedben? elvileg mindent eszel, csak éppen nem szárazföldi állatot, hanem vízit. ami tök mindegy. kalória deficitet tartasz, mert fogysz. csak kíváncsiságból kérdezem, hogy akkor mi a kemény benne.
2012. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

eredetileg én nem vagyok vega!


imádtam/imádom az édességeket és a nehezebb húsokat is! majd fogyi után újra ehetek, de persze, akkor nem annyit, hogy elhízzak, szép fokozatosan visszatérek majd.

2012. jan. 6. 16:23
 7/14 anonim ***** válasza:
A vegák nem esznek húst egyáltalán.
2012. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Aczél!


A csirke szárazföldi állat.

2012. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Könyörgöm milyen életet élsz, hogy 3 nyamvadt túrórudi miatt már aludni sem tudsz? Sajnálni tudlak, de komolyan.
2012. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
nem akarok kötözködni, de ez nem egy "kemény" fogyókúra. De örülök, hogy megszoktad :D
2012. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!