Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a fogyókúrát?

Nagyon elrontottam a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete fogyózok, az első héten már fogytam is 1 kilót. Nagyon örültem neki, de tegnap vendégségbe voltam és ugye nem akartam illetlen lenni este 9 kor ettem egy szelet csokitortát, ma meg egy 5*5 cm-es meggyes süteményt. nagyon elrontottam a diétám. Hogyan tehetném jóvá?
2012. máj. 20. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te komolyan azt hiszed, hogy 2 hetente 1 vagy 2 szelet süteménnyel bármit is el lehet rontani, hát elég gáz. Egészségedre.
2012. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Menjél el futni. + felülésezz.
2012. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"elrontani" a diétát nem lehet így. akkor rontanád el, ha minden nap visszaennéd az elégetett kalóriákat... de néha belefér egy kis süti, bár én úgy vagyok vele, hogy nem csalok, mert akkor kívánósabb leszek.
2012. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye. tudom ennyi miatt nem hízom vissza. csak régebben nagyon lefogytam, a szervezetem átállt. utána sajnos visszahíztam. és most nagyon be kell tartanom a diétát, mert ha nem akkor tényleg nem fogyok egy grammot sem. :S
2012. máj. 21. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ha bűnözök, persze csak picit, inkább még jobban megindítja a kilóimat.

A héten kétszer is bűnöztem frissen sült pogival meg kenyérrel és mégis lement 1 kg egy hét alatt. Úgyhogy be is vezettem a heti egy bűnözést, a lelkemnek is jót tesz, hogy nem kell mindenről drasztikusan lemondanom és mellesleg a súlycsökkenésemnek is segít ha kap egy kis szénhidrátot.

2012. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezzel semmi baj nincs, max aznap nem voltál kalóriadeficitben. ahogy az egy nap fogyókúra sem használ, úgy az egy nap hízókúra sem :)
2012. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, nem rontottad el! :) ne aggódj, ez teljesen belefér, mivel nem napi rendszerességgel csinálod, nem lesz tőle semmi baj. folytasd a diétádat és bocsáss meg magadnak. sok sikert! :)
2012. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) valóban sikerült a heti 1 kg- ot leadnom ettől függetlenül. :)
2012. máj. 23. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!