Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma megettem kb 3600 kcal-t....

Nettane kérdése:

Ma megettem kb 3600 kcal-t. Elrontottam az egész fogyókúrát? Szétdurranásig etettek, szülinapban voltam. Most mit csinálljak?

Figyelt kérdés
tudom nem kellett volna ennem,de nagyon megbántottam volna vele mindenkit.mi ilyen család vagyunk,,malacok..és nem hagynak békén ha nem eszem ilyenkor.már majdnem sírva fakadtam.
2012. febr. 24. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Semmit.

Majd holnap folytatod.

Akkor rontod el, ha holnap is benyomsz ugyanennyit.

Mondjuk a 3600 nem tudom, hogy jött ki, azért az elég sok, és nem könnyű elérni...

2012. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

3600kcalt nem könnyű elérni?

pfff... ha tudnád milyen egyszerű. Persze gondolom nem párolt zöldségekből etettek.


Zsírosabb húsokból,sütiből és tortából pikk pakk simán összejön a 3600kcal.

2012. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

A bevitt kalóriát mozogd le és akkor nem lesz különösebb baj, amúgy ha nem volt túl zsíros az étel amit beléd tömtek akkor nem rontottad el, néha én is kicsit több kalóriát viszek be a kelleténél de le is égetem a zsírt így nem hízok el, de azért legközelebb kerüld ki valahogy az ilyen dolgokat :D pl. mondd azt hogy fáj a hasad.

amúgy én nagyon visszataszítónak tartom ezt a viselkedésmódot hogy hiába hogy nem akar a vendég enni szó nélkül tolják elé a tányérokat, és ha nem akar enni mindenki csúnyán néz rá, nálam ha a vendég nem akar enni nem erőszakolom belé az ételt.

2012. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el. Volt itt egy kísérlet is hogy valaki nem tudom már hány napon keresztül tömte magát. Aztán az első széklete után visszaállt a kezdeti súlya körülire. Ne izgulj e miatt. Folytasd tovább és kész:) Hány kilót fogytál eddig? Mióta csinálod?
2012. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ugyan már...nem minden nap megy az ember születésnapra! :)

Ne legyen ez miatt bűntudatod! Egészségedre! ;)

2012. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már majdnem 2 hónapja csinálom és 5 kg ot már leadtam...de most nagyon elengedtem magam mert pizzásztunk is ma.ilyenek vannak mostanában...de holnaptól megint bekeményítek..
2012. febr. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!