Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogynom kell vagy izmosodnom?...

Fogynom kell vagy izmosodnom? -Képpel. Valakinek van tapasztalata a helyes étkezésben edzés mellé?

Figyelt kérdés

Nos, itt vagyok én, egy 16 éves lány. Régebben, amikor még nem nőiesestem (2-3 éve), nagyon vékony voltam, 165 cm és 53 kg. Most vagyok 173 cm és 61-62 kg. Tudom, hogy ez normál kategória, nem is vagyok kövér, de gyűlölöm az alakomat. Nagyok a combjaim, a hasam lapos, de van rajta 5 cm zsírréteg. Nagy a fenekem, valószínűleg csak jó helyre sikerült híznom.

Szeptembertől nyár kezdetéig heti két kézilabda edzésem van és meccseim, 2 hete pedig elkezdtem edzeni. Nos, nem vagyok benne biztos, hogy ér is valamit az edzés, ha nem eszem úgy. Abban sem vagyok biztos, hogy számoljak kalóriákat vagy sem, egyszerűen kellene valaki, akinek ebben már van tapasztalata. Nem akarok kockahasat, egyszerűen szeretnék egy feszes testet, amin az egészséges zsírréteg található. Az edzéstervem most kezd alakulni, segít nekem az edzőterem tulajdonosa. Heti háromszor-négyszer megyek, ahogy sikerül.

Kép: [link]


Áhitott alak: [link]



2018. júl. 31. 22:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire látszik a képen, de ez az egyetlen egész alakos képem, úgyhogy remélem megteszi.
2018. júl. 31. 22:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha háj van a hasadon, szálkásítanod kell, nincs mese (nem olyan sokat ám, a képen annyira sok nem látszik, nyilván nem vagy kövér, de azért olyan lapos hasad sincs, ahogy elnézem) s utána bizonyára tömegelned is, hogy izmosabb légy.
2018. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó alakod van. Sokan álmodnak ilyenről. De ha mindenképpen változni akarsz inkább izmosodj, mert az szebb formát csinál. Én nagyon vékony vagyok de nem szeretem, te mikor kezdtél nőiesedni? 14/L
2018. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyilván 2-3 éve, ahogy le is írtam. :D
2018. júl. 31. 22:42
 5/11 anonim válasza:
Szerintem nincs rossz alakod, szalkasits kicsit meg figyelj oda hogy mit eszel. De ne vidd túlzásba !
2018. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van még egy kép, amin jobban látszik a combom.

2018. júl. 31. 23:07
 7/11 anonim válasza:
Egyértelműen izmosodnod kell az áhított alakhoz :) Az izom adja a test formásságát, ha ennél jobban lefogysz, attól nem lesz szebb alakod. Szerintem ráérsz diétázni a jövő nyári szezonra, koncentrálj inkább arra, hogy szép formás legyél mindenhol. Az alapanyaggal nem lesz probléma :)
2018. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogyan legyek formás, ha nem diétázom? Mindeképp szükségem lenne rá.
2018. júl. 31. 23:17
 9/11 anonim válasza:

#6 vagyok

Ha tartasz egy normális étrendet, nem zabálsz félre, de nem is 400 kalóriával viszel be kevesebbet és mellette edzel rendszeresen, akkor nem fogsz elzsírosodni és az izomzatodnak is van esélye fejlődni.

Magas fehérjebevitel, szükséges vagy enyhén csökkentett kalóriabevitel és szépen lassan átalakul a tested úgy, hogy egy év múlva magadra sem fogsz ismerni :D

2018. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi probléma a comboddal, egyáltalán nem is vastag, teljesen normális, hogy nőként már nem bot-vékony, mint egy kislánynak. Az álomalaknál sem másabb a vastagság, állj be te is úgy és feszíts be, pont olyan lesz a tied is. Olyan derékhoz pedig genetika is kell, mert a csontozat és a izmok elrendeződése az alap hozzá.
2018. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!