Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy helyes a fogyás? Vagy...

Igy helyes a fogyás? Vagy kiben változtassak? 16/L 168cm-60kg

Figyelt kérdés

4hónap alatt fogytam 15kilot majustol agusztusig sportal es dietaval.68kilorol 53ra.Sulytartassal sikerult egeszen karacsonyig.Karacsonykor elkezdodott a nagy zabalas mindennap rengetek szenhidrat mindennap es 2honap alatt felszedtem 8kilot.Most vagyok 60 kg.

Szerintetek mennyi ido alatt fog lemenni ? Heti 3× sulyzos es kardio edzes mellett hogy etkezzek?

Szerintetek megfelel ez a napi kaja? Reggeli:2fott tojas 2szelet puff.buzaval vagy zabkasa tizoraira gyumolcs ebed:csirkemell vagy hustlhus vagy hal fozelek rizs vagy zolsseggel estere pedig sovany turot reszelt almaval.Szerintetek a 168cm-hez sok a 60kg?



2017. jan. 22. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy csinálj mindent mint ahogy múltkor és akk biztos lefogysz, hiszen egyszer már sikerült.
2017. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sok. Ha mégis kövérnek nézel ki az azért van mert izomtalan vagy. Inkább izmosodj.
2017. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl gyorsan fogytál. A két hónap alatt plusz 8 kg elég durva, egyértelműen kompenzál a tested. Próbáld meg úgy beállítani az étrended,hogy ne legyen túl nagy kcal-deficit. Tovább fog tartani, de az eredmény is tartósabb lesz.
2017. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Marmint a taplalkozasban hogy valtoztassak ? Tobbet kellene ennem?
2017. jan. 22. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag igen. Persze minőségi táplálékból.
2017. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!