Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehet így fogyni? Hétköznap...

Lehet így fogyni? Hétköznap koplalàs, hètvègèn habzsi-dőzsi?

Figyelt kérdés
Elismerem, lesarkítva ìrtam a főkérdésben. Szóval ha egy embernek 2000 kalória a napi szükséglete,és hétköznaponkènt csak 1300-1500 kalóriàt eszik, hétvégén viszont 2000-2200-at, attól még tud fogyni?
2018. aug. 5. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Igen, picit megnehezíti, de igen.

Nekem is van a héten egy nap, amikor kb. 2000 kcalt eszek.

Ja, és ... A mai az:D

2018. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tudod...ha vegán lennél bárhogyan tudnál fogyni!
2018. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

#2: Ez egyrészt butaság, másrészt a legtöbbünk akkor kösz, marad kövér :D Amire szerencsére nincs szükség, annyi jobb lehetőség van.



Kérdező, persze, hogy lehet. Főleg ahogy te írod, hétvégén alig van többlet! Mert 5 szolid nap után két 3000 kcal-os, na az már más lenne, pedig annyit még nem is nehéz megenni sokunknak minden igyekezet nélkül. Számold ki, ott a deficit, ez így megy.


Amúgy én inkább hétvégén beiktatnék egy kis plusz mozgást s máris ugyanott lennék...

2018. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

2#

Ahhoz képest elég sok kövér vegán van :D

Pl

[link]

[link]

[link]


Ugyebár a vegán étrend nem tiltja a cukros üdítőket, chipset, tojásmentes tésztákat, kenyereket stb úgyhogy lazán el lehet hízni vegánként is.


Ha kb 2000 a napi szükségleted az heti 14.000 kcal, vagyis ha hétköznap eszel 1500-at hétvégén 2200-at az heti szinten még így is minusz 2100 kcal (nagyon általánosságban nézve). Ergo így is fogysz de sokkal lassabban mintha kihagynád a hétvégi dőzsi napokat és csak néha iktatnál be csaló étkezéseket.

2018. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi a napi kalóriaszükségeleted, de nekem az 1300-1500 még bőven nem volt koplalás. Ilyen mennyiséggel jól is laktam, viszont fogytam is heti fél kilót kb. Hétvégén viszont a szülőknél sokszor nem lehetett kivitelezni a csökkentett kalóriás napot, mert abból sértődés lett volna, szóval nekem is olyan 2000 körül volt akkor a kalóriabevitel, de egyáltalán nem hátráltatta a fogyást.

Összefoglalva lehet így fogyni, a hétköznapi kalóriakeret egyáltalán nem koplalós, csak mozogj is mellé, mert végül formátlan leszel.

2018. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!