Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért van az, hogy ha napi...

Miért van az, hogy ha napi 1000 kcal-t eszem nem fogyok, csak akkor ha 600-700kcal-t eszem?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 19:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
163cm vagyok és 51kg. 48kg-re szeretnék lefogyni.
2018. okt. 5. 19:00
 12/12 anonim válasza:
Mert alacsony vagy és vékony, és nincs nagy kalóriaigényed. Én is ilyen vagyok, 161 cm, most épp 55 kg, de le akarok fogyni maximum 50-re. Amikor elkezdek fogyózni meg edzeni, a szervezetem mindig energiatakarékos üzemmódba kapcsol. Volt, hogy én is számoltam a kalóriákat, max. 1200-at ettem, plusz naponta 22 km-t bicikliztem (munkába oda-vissza), és nem moccant a tömegem hetekig, 52-53 kg voltam. Még a méreteim sem változtak centiben! Csak annyi történt, hogy a biciklitől izmosabb lettem, de a háj nem nagyon ment le. Csak úgy sikerült lefogyni, hogy csak 10:00 és 17:00 között ettem. Nem mindenki egyforma, nekem pl. elég vékonyak a csontjaim, elég energiatakarékos is a szervezetem, pedig izmos vagyok, de mégsem kell sok kaja. Nekem egy átlag felnőtt ételadag fele elég szokott lenni! Van ilyen. :)
2020. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!