Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1550 kalóriával le lehet...

1550 kalóriával le lehet fogyni, vagy csökkentsem még?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok 168 cm 87kiló!1.5 éve szültem és egyyzerűen nem tudok lefogyni! Nem zabálom, cukrot nem eszem, nem hayználok fehér lisztet,nem eszem fehér kenyeret! Figyelek az ételek GI-ére.6 után nem eszem, napi 2.5 liter vizet iszom. Mozogni csak annyit mozgok, amit a fiam után kell futkosni meg pakolni! Az se kevés. Szerintetek ez elég így, ha fogyni szeretnék?

2018. dec. 2. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megnézed hogy te ezzel fogysz-e. Ha igen, akkor jó. Ha nem, akkor csökkented vagy még egyszer átgondolod, hogy tuti mindent beleszámoltál-e.


Én 2400 kcal-nál már fogyok, ha lassan is. Van akinek meg 1000 kell. Mindenki más.

2018. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
A pajzsmirigyedet nézték? Ilyen életmód mellett nem kéne, hogy elhízott legyél. De egyébként a liszt színének nincs jelentősége a kalóriában, a barna liszt is hizlal. Egyél sok zöldséget.
2018. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy neked elég strapás a gyerek után futni 87 kilóval, de a fogyáshoz nem elegendő ennyi mozgás.
2018. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
TSH-t néztek, de a doki szerint ez nem mutat semmit. Februárba megyek endokrinológushoz. Gyerek után nem csak 87 kilóval nehéz futni! 60 kilós voltam az első gyermekemnél és az is nehéz volt! Pluyz pakolni, hajoldozni! Normál munka mellett egyember se mozog ennyit mint az anyák! Lehethogy neked ez kevés de hidd el hogy nem az
2018. dec. 2. 20:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy a napi mozgást már "megszokta" a szervezetem és nem tekinti kalóriaégetésnek...
2018. dec. 2. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem tudja megszokni, a mozgáshoz energia kell, fizika.
2018. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Bizonyos szintig meg tudja szokni, optimalizál a test, az állandó tevékenységeket kevesebb energiából oldja meg. Nyilván van egy határ, persze.


De ilyen adatokkal 1550 kcal még mozgás nélkül is jó lehet a tempós fogyáshoz, ez az anyagcsere sebességén múlik. Szerintem príma kiindulópont, ha bírsz ilyen keveset enni, majd meglátod, milyen eredményt hoz.

Eddig nem nézted a kalóriát? Mondjuk nem embernek való számolni, de sokaknak nehéz nélküle...

2018. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon néztem, de találtam egy alkalmazást ami elég jól belövi a napi fogyasztást. Remélem sikeerül így fogyni! 20 kilótól szeretnék megszabadulni!
2018. dec. 2. 20:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van! Kaptam gyógyszert a diéta +mozgás megvan! Most várom az eredményét
2019. márc. 28. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor kitartást, remélem sikerül lefogynod :-)
2019. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!