Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért fogyok még mindig?

Miért fogyok még mindig?

Figyelt kérdés
Nyáron elkezdtem számolni a kalóriákat, mert volt rajtam kb. 6-7 kg felesleg a normál súlyomhoz képest, azt sikerült szépen leadnom ősz közepére éhezés nélkül. Utána sajnos a vizsgaidőszak közeledtével és a stressz fokozódásával egyre többet kezdtem el enni. Rengeteg kalóriát vittem be az elmúlt 5-6 hétben, össze-vissza minden hülyeséget. Ennek ellenére viszont tovább fogyok és hasmenésem van. Nagyjából minden étkezés után. Valaki tudja, hogy ez mitől lehet? (A számlálás alatt kb. 1400 kcalt vittem be egy nap.) 23/l 167/56

2018. dec. 21. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. stressz? Attól lehet hasmenésed. A hasmenéstől meg fogyhatsz (de persze ennek ne örülj, a maradék izmaid bontja közben a szervezeted).
2018. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem emésztődnek s szívódnak fel rendesen a tápanyagok, ez elég nagy baj. Hasmenéses bajnál nem meglepő, hogy fogysz, meg kéne gyógyulnod, de ebben szakember tud inkább segíteni...
2018. dec. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Sok kiváltó oka lehet a hasmenésnek, és az ok abban keresendő.

Lehet a stressz

Lehet valamilyen ételintolerancia/allergia/érzékenység

Valamilyen vírusos megbetegedés

STB

Menj el a háziorvoshoz, én már az első fosós héten elmentem volna, nem pedig itt kérdezősködök.

2018. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a stresszre szavazok
2018. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!