Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most mit tegyek? Mennyit kell...

Most mit tegyek? Mennyit kell még leadnom?

Figyelt kérdés
171 vagyok 16 lány és nem merem a súlyom de 53 körül lehet. Fél éve nem ettem bűntudat nélkül és kB három hónapja 500 alatt eszek egy nap. Már nagyon éhes vagyok de még mindig kovereznek és én is így gondolom. Szerintetek ha kB három hétig visszaallok normális évesre mennyit fogok hízni? És ha februártól megint fogyozok meg mennyi mehet le? Erős csontozatu vagyok ezért talán nem olyan szembetűnő a fogyasom mint másoknál. Egyébként júliusban meg 70 voltam...

2019. jan. 13. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha erős csontozatú vagy, akkor épp az, hogy a legkisebb fogyás is szembetűnő, mivel a nem a kilók miatt vagy nehéz, hanem mart vastagabb, nehezebbek a csontjaid, jobban ki is látszanak. Én is így vagyok. Amikor 163 cm-hez 46 kg voltam, akkor úgy néztem ki, mint aki alig üti meg a 40et és minden csontom kiállt, megszúrta a bőröm, ami belilult, ha éppen úgy aludtam.

53 kilóval és vastag csontozattal 171 centiméter mellett jelentősen alultáplált lehetsz, tehát inkább a hízást ajánlom. De mivel rossz az önképed, így ez egyedül nem fog menni. Nagyjából ilyen az anorexia előfutára, tapasztalatból beszélek. Szólj a szüleidnek vagy keress fel egy szakembert.

A rövid időn belüli jelentős súlyváltozás is csupán megerősíti a gyanút.

Ki az, aki kövérez ezzel a súllyal?

2019. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azzal együtt menjetek szakemberhez, aki kövérnek mond! Ez nagyon súlyos testképzavarra utal! A magasságodhoz képest ez a súly rettentő kevés!
2019. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont semennyit, inkább hiznod kéne...

De mondjuk ha van kép rólad és tudnám hogy nézel ki tudnék tanácsot adni ha értenèm milyen feleslegről beszélsz...

70 kgval sem voltál kövér ha azt mondod olyan a csontozatod, ès izmos vagy, ha pedig nem volt rád igaz egyik sem az előzőek közül akkor is max 5+10kg felesleged volt, mostmár átestèl a ló túloldalára.

Nézd, valószínűleg azért csúfolnak ezzel, hogy ironizáljanak.

Csináltak ilyet velem is, hidd el hogy nincs rajtad felesleg.

Az pedig hogy nem egy pálcika kislány vagy 16 évesen az teljesen normális…

Amúgy is a legtöbb fiú azt szereti, nem a modelleket ...

2019. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

171 cmhez az 53 kg nagyon kevés!!! 60 kgnak kellene lenned minimum.

Meg mi az hogy 500 kalóriát se viszel be?!

Legalább 1500 kellene naponta.

2019. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Mérd meg a tömeged!

2. Ha három hónapja napi 500 kalória alatt lennél, már felfordultál volna.

3. Ne foglalkozz másokkal!

4. Ha tényleg 171 centi és 53 kg vagy, akkor semmiképp nem kell fogynod.

2019. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!