Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyókúrázom, számolom a...

Fogyókúrázom, számolom a kalóriákat. Ahogy kiszámoltam egy nap 1200 kalóriát vagy kevesebbet kell ennem a fogyáshoz. Ezt hogy hozzam össze?

Figyelt kérdés

Alig eszek, mert egyszerűen mindenben 5000 kalória van és nem chips-ről, kenyérről vagy krumpliról beszélek. Mit ajánlotok, mit egyek? Gyümölcsöt, zöldséget, főleg amiben kevés a kalória azt eszem és iszom egy kávét minden reggel tejjel, ami már alapból 120 kalória.. Semmi nasit, tésztát, krumplit, kenyeret nem eszem, csak egészségeset. Csak vizet iszom és kávét (édesítőszerrel), semmi cukros üdítőt. Mégis ha normálisan, azaz nem koplalva eszem akkor 1400-500 kalória jön ki.. Mit egyek?

Olyan emberek válaszát várom, akik fogytak a módszerrel, amit ajánlanak és nem random beszólásokat, köszönöm.



2019. jan. 15. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

3as vagyok. 4es miért éheznék?

Pont azt írtam, hogy NINCS 120 kcal egy kávé.

Zsömlét azért sütök magamnak mert pontosan tudom mi van benne.

Nekem nem kell a bolti kenyér, és nekem kell 100g reggelire.

2019. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!