Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok semmit?

Miért nem fogyok semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hónapja kezdtem el fogyókúrázni, 84 kilóról indultam (eredeti súlyom 92 kg volt, nyáron fogytam 7 kilót és egy kis megszakítással kezdtem bele februárban megint) elkezdtem cross trainingre járni heti 3x és a napi kalória bevitelemet 1000 kcal alá szorítottam és most megmértem magam, fél kilóval többet mutatott a mérleg, 84,5 kgt egészen pontosan....

MIÉRT?

Mit csinálok rosszul?

Szentül meg voltam róla győződve hogy ezzel a módszerrel(sportolok, keveset és egészségeset eszem) végre megszabadulhatok feles kilóimtól amivel szinte egész életemben küzdöttem. Kérlek, segítsetek nekem, nagyon el vagyok keseredve.

Előre is köszönöm!



2019. márc. 5. 10:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*17/L
2019. márc. 5. 10:47
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 80 kg fölött vagy, nem számolod el a kalóriákat és tényleg napi 1000ckal-t eszel, sőt még sportolsz is, akkor rossz a mérleged.
2019. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Az is lehet, hogy jó a mérleg, és izmosabbá váltál. Mérd le centire a derék és csípőbőségedet, comb és kar vastagságodat. Ha a súlyod nem csökken, de ezek igen, akkor jó úton jársz.

Ha a fogyókúra elején nem csináltál ilyen mérést, nézd meg a régebbi ruháidat. Nem csökkent a derékbőséged?

2019. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Anyukámék olyan sokat mondják hogy mennyit fogytam, mert szerintük sokkal keskenyebb vagyok, még a nagymamám is észre vette( a nagy semmit tulajdonképpen), sőt még én is elkezdtem bebeszélni magamnak hogy "jaj tényleg fogytam,.. "vékonyabbak lennének a lábaim?" Stb.. a ruhákon max annyit tapasztaltam hogy ugyebár van egy 6 lyukas övem, eddig csak az első 1-2 lyukba sikerült becsatolnom, most már az utolsóba is sőt tovább is menne.. de ennyi igazából
2019. márc. 5. 11:10
 5/12 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem említeni hogy a súlyomat a suli nővérrel mérettem meg a fogyi elején és ma is, szóval sajnos kétlem hogy azzal lenne a gond :/
2019. márc. 5. 11:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy elnézett valamit a suli nővér, vagy nem jó a mérleg.

Ha mások is látják rajtad és ennyire érződik a ruhákon, öveken, akkor biztosan fogytál. Folytasd tovább. Viszont szerintem 1000 kalória és pláne az alatt iszonyatosan kevés. 1200 azért legyen min.

2019. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek lefogok tudni így fogyni nyárig 70 70kgra?
2019. márc. 5. 11:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a 70 kg legyen a cél, hanem hogy jól nézz ki. Akkor meg tök mindegy, hogy hány kiló vagy.
2019. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze, az a legfontosabb, de 167 cm vagyok, és úgy érzem hogy nagyon sok nekem ez a súly, nehéz a mozgás, lassan futok, mindent kevés ideig bírok. Az edzésnek köszönhetően már a tüdőm nem fullad ki olyan hamar de a lábaim még elfáradnak, meg az hogy fekvőtámaszozni nem tudok attól külön rosszul vagyok. Szeretnék vékony lenni és szép ruhákat hordani de emellett edzett is szeretnék lenni.
2019. márc. 5. 12:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a suli nővérnek új mérlege van? Én azt vettem észre, hogy másik mérlegen mérve több kiló eltérés lehet a mért súlyomban. De az se mindegy, milyen napszakban történt a mérés, a reggeli, étkezés előtti súlyból érdemes kiindulni. Az se mindegy, mikor voltál utoljára wc-n.

Ha a ruháidon látod, hogy lazábbak rajtad, biztosan fogytál. Az nagyon jó, ha csökkent a derékbőséged.

2019. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!