Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok semmit?

Miért nem fogyok semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hónapja kezdtem el fogyókúrázni, 84 kilóról indultam (eredeti súlyom 92 kg volt, nyáron fogytam 7 kilót és egy kis megszakítással kezdtem bele februárban megint) elkezdtem cross trainingre járni heti 3x és a napi kalória bevitelemet 1000 kcal alá szorítottam és most megmértem magam, fél kilóval többet mutatott a mérleg, 84,5 kgt egészen pontosan....

MIÉRT?

Mit csinálok rosszul?

Szentül meg voltam róla győződve hogy ezzel a módszerrel(sportolok, keveset és egészségeset eszem) végre megszabadulhatok feles kilóimtól amivel szinte egész életemben küzdöttem. Kérlek, segítsetek nekem, nagyon el vagyok keseredve.

Előre is köszönöm!



2019. márc. 5. 10:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Megmértem az otthonin is és ugyanannyi:(
2019. márc. 6. 11:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy h a mensturációs ciklusod hol tart. mensturáció utáni 14. naptól elkezd a tested vizet raktározni, és a mensturáció előtt az edzés is nehézkessé válik a hormonok miatt. Testúlyt mindig reggel kell mérni éhgyomorra kakilás után, és azt is figyelembe kell venni h mennyi vizet ittál meg közvetlen mérlegre álláskor. Nekem menstruáció előtt 3 kg-ammal többet is mutathat a mérleg. Az 1000 kalória kevés, vidd fel 1500-1600-ra, mert később amikor leáll a fogyásod az 1000 kcalból nem fogsz tudni már elvenni. Testúlyt figyelembe kell venni a kcal számolásánál. Én 70 kiló vagyok, nekem 1800 kcal-ra van szükségem 0 mozgás mellett h ez a súly megmaradjon. Szóval keveset is eszel.
2019. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!