Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet látványosan fogyni egy...

Lehet látványosan fogyni egy hónap alatt, koplalás nélkül?

Figyelt kérdés

ha naponta csak kétszer. reggeli, és ebéd...

Reggeli bőséges, szendvics, müzli, gyümölcs... Nem kávézom, nem dohányzom, nem nagyon szoktam nassolni, nyáron alapból nem eszek édességet... Inkább gyümölcsöt fogyasztok és ebédre sem eszek sokat. inkább pl egy tál spagettit, vagy levest...attól függ mi van éppen. de nem sokat eszek ebédre... vacsorát vagy egyáltalán nem eszek ,vagy csak egy almát esetleg gréfuitot......

Ja és naponta kb 1 órát sportolok, futni szktam, meg kondizni..

Mit gondoltok ez így jó? Nem is szeretném túlzásba vinni a fogyókúrát, koplalni nem szeretnék, de azért örülnék ,ha szeptemberre sikerülne leadnom pár kiló!

20/L


2016. aug. 1. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kövér vagy, akkor lehet és látszik is (30-40 kg túlsúlyra gondolok)

De ha nincs olyan sok súlyfelesleged, akkor szerintem nem lesz látványos. Bár így ahogy leírtad milyen ételeket ennél... Szendvics, spagetti... Nem valami diétás. Egy jól összeállított étrenddel viszont csodákat lehet elérni

2016. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Persze. Lehetséges. Én is hasonló módon fogytam (bár én többször ettem kevesebbet). És a lényeg, hogy sok vizet igyál (1,5-2 liter egy nap)


És sok sikert! :)

2016. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vacsorára egyél túrót vagy tojást, és nyugodtan ehetsz többször egy nap, csak az adagokra figyelj.
2016. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!