Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nyarra le tudnek...

Szerintetek nyarra le tudnek latvanyosan fogyni?

Figyelt kérdés

Nagyon dagadtnak erzem magam utalom magamat es csak hosszu pulcsikba merek kimenni az utcara :( eddig oke volt de most,hogy kezdodik a nyar hogyan? :( lecci segitsetek,hogy fogyjak le a jo idore mert semmit nm tudok felvenni olyan undorito a testem😫😫😭 amugy 146 es 43 kg vagyok ☹☹☹ Sokat sportolok heti harom edzesem van de nagyon nm tudok lefogyni mindennap sirok emiatt hogy mi lesz velem a jo idoben😩😩 LECCI IRJATOK VALAMI JO FOGYASZTOMODSZERT!😰😖😔koszi (bocs az ekezetekert)

13/L


2016. ápr. 16. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Troll vagy? Egyébként meg keress fel egy pszichológust.
2016. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erte voltam kivancsi...
2016. ápr. 16. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

43 kilóval kizárt, hogy dagadt legyél! Épelméjű ember nem fog fogyókúrás tanácsot adni egy 43 kg súlyú gyereknek!

Egyél sok húst, zöldséget, kevés tésztát, kevés nasit. Cukros üdítőket minimumra, helyette víz.

És kezdj rendszeresen sportolni! Így nem fogsz elhízni akkorra, amikor jobban fog számítani, és sokkal egészségesebb leszel.

Most fejlődésben vagy, a szervezetednek szüksége van tápanyagokra. Gondolom, azt te sem akarod, hogy leálljon a fejlődésed!

2016. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem be kéne vezetni ebben a rovatban a korhatárt.
2016. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Legjobb barátnőm is anno kb olyan volt mint te. El is kezdett fogyókúrázni és egy életre beteggé tette magát!

A legfontosabb tanácsom, hogy ne diétázz! Semmilyen körülmények között. A legtöbb diéta nagyon egyoldalú és a te szervezeted több tápanyagot igényel a fejlődéshez.


A sport jó, az egészséges étkezés jó. Ha valóban fontos neked a tested és, hogy jól nézz ki, akkor cammogj el egy orvoshoz, aki segít megfelelő étkezést és életmódot kialakítani. Minden más önfejű cselekedet csak ahhoz vezethet, hogy megállsz a növésben, rendelkenésegeid leszek, vagy életre szóló táplálkozási zavarok.

2016. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!