Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb 2hete kezdtem el fogyókúráz...

Kb 2hete kezdtem el fogyókúrázni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
számolom is a kalóriákat, napi 800-1000kalória körűl eszem és biciklizem 45percet illetve tornázom is mellette. Az első hét nagyon jól ment 1,5kg minuszt mutatott a mérleg, viszont most ezen a héten semmi nem akar lemenni, pedig ugyan úgy eszem és mozgom is. Miért állhatott meg a fogyás ilyen hamar? Mit csinálok rosszul? Köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 23. 17:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Számold ki a napi kalóriaszükségleted és igyekezz 3-400 kalóriával kevesebbet enni. Nekem simán lejön havi 1-1,5 kiló még úgyis, hogy mellette nem mozgok és néha előfordul, hogy túlszaladok rajta (pl. baráti összejövetelek, vagy rokonlátogatás alkalmával).
2019. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hát itt nagyjából megválaszolták, meg te is elszóltad magad. alap hogy ne egyél meg semmilyen feldolgozott élelmiszert. tehát nem kell mandula tej és nem kell diétás fagyi sem. felvágott ilyesmi felejtős. egyszerű élelmiszereket fogyassz. kb: rizs, hús, gabonák, zöldségek, gyümölcsök. a feldolgozott élelmiszerek tele vannak olyan adalékokkal amik bekavarnak a diétádnak, főleg ha light. a kalóriát számolni kell. a makrotápanyagok arányát be állítani. kevés az 1000 kalória, a szervezeted vészhelyzetnek éli meg és raktároz. igyál vizet, még a diétás kóla sem jó. persze csak ha komolyan gondolod. amúgy régi rutinos sportoló vagyok, saját kipróbált, sokszor bevált tanácsok ezek.
2019. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!