Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónapja kezdtem fogyókúrázni...

3 hónapja kezdtem fogyókúrázni, már fogytam annyit, amennyit akartam, de nem bírok leállni. Tanácsok?

Figyelt kérdés
170/60-ról indultam, most 170/49 vagyok (Lány). Mindenki azt mondja, hogy hagyjam abba, így is elég vékony vagyok már. Ezt én is tudom, de ha tükörbe nézek, még mindig látok magamon felesleget. És annyira hozzászoktam a maréknyi ételadagokhoz, koplaláshoz, hogy ha többet eszek, hányingerem van. Mit tegyek, hogy sikerüljön abbahagyni?
2014. jún. 4. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg itt fejben is változni kéne, de ha csak a térfogattal van bajod, simán lehet rengeteg kalóriát bevinni picike térfogatban, habár valószínűleg azt se bírnád, mindenesetre elkezdhetnél lassanként töményebb ételeket enni, hátha segítene.
2014. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz a 60 kg volt az ideális, nyilván elég lett volna csak az alakformálás. Nem bántásból írom, de teljesen anorexiás tüneteket mutatsz, gyorsan keress egy pszichológust. Addig is ehetnél fehér húst és zöldséget, gyümölcsöt, attól nem hízol, és még jót is teszel magadnak.
2014. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!