Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár napja kezdtem el fogyókúrá...

Pár napja kezdtem el fogyókúrázni, nagyon nagy baj lenne, ha már holnap innék alkoholt?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm szülinapját ünnepeljük, és hát innánk, valószínűleg nem keveset. Nem válna rendszeressé, de nem "gáz", hogy már rögtön a fogyókúrám legelején iszok?

Egyébként úgy terveztem, hogy havonta 1x megengedek magamnak egy ilyen kilengést, azzal a feltétellel, hogy aznap valamennyivel kevesebbet eszek (hogy hamarabb megfogjon a pia), és, hogy buli végén meghánytatom magam.

Na jó, most biztos nagyon idiótának hangzom, és biztos azt hiszitek, hogy valami 15-16 éves kis csitri vagyok. Igaz, nem vagyok túl sokkal idősebb, de már elmúltam 18, úgyhogy ezen kérem ne akadjon le senki.


Szóval a kérdés akkor arra irányulna, hogy durva lenne-e már holnap alkoholizálni, és, hogy havi 1 alkalom nagyon sok lenne-e?



2016. jan. 15. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből is látni, hogy hiába vagy 18 éves agyilag még mindig 14 éves vagy.

Miért? Mert hánytatni akarod magad, holott nem gond a fogyókúra szempontjából ha hétvégén iszol pár pohárkával.ű

Ha eleve kihányod akkor minek iszol?? Mi ebben a logika??

2016. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A hánytatás csak egy ötlet, ha nem feltétlenül szükséges, akkor inkább kihagynám.

Hát, mint a korosztályom többsége, azért iszom, hogy jól érezzem magam, nem hiszem, hogy ezt olyan nehéz kitalálni.:-)


Egyébként nem 18 vagyok, csak azért tartottam fontosnak megemlíteni, hogy elmúltam már 18, mert feltételeztem, hogy sokan azt hiszik, még kiskorú vagyok és nem szerettem volna olyan válaszokat kapni, hogy nekem még nem is legális az alkohol, ne akarjak inni.

2016. jan. 15. 23:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg nem kéne inni, mert elég gáz, hogy egy fiatal akkor érzi jól magát ha piál.
2016. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez a rész szerintem nem releváns a kérdés szempontjából, de azért köszönöm a válaszaid!
2016. jan. 15. 23:30
 5/15 anonim ***** válasza:

Igaz nem önszántamból de csináltam már ilyet. Keveset ettem (zh, rohanás más ügyek miatt, órák), majd este elmentünk szórakozni. Az a minimális pia is felkavarta a gyomrom és rögtön visszaköszönt.

Még másnap is hánytam vagy 3x. Élmény volt amikor a víz és a nagynehezen elfogyasztott pár szem ropi is visszajött. Nem vagyok vallásos, de az összes istennek megköszöntem amikor végre tudtam enni és nem éreztem úgy magam, mint felmosórongy.


Már bocs, de szerintem hatalmas gondok vannak nálad ha ez egyáltalán megfordul a fejedben megoldásként.

2016. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Igen, nagy baj lenne.

1. a fogyokura miatt az alkohol maskepp, erosebben hat, es tobb ezer kaloriat visz be tok foloslegesen (mi a fraszert fogyokurazol akkor...?)

2. az egy dolog, hogy meg akarod hanytatni magad, es mar elore felmentest keresel a magad szamara, sot betervezel havi egy ivaszatot, hanem meg nyilvanos felmentest is kersz itt a gyk-n - nos, ez jelenti az igazi bajt.

Szellemi kepessegeid szinvonalat jelzi, hogy alkohol nelkul nem vagy kepes jol erezni magad, tehat az ev 353 napjan boldogtalan vagy, es evente 12 nap vagy boldog, az alkohollal.

2016. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ismerem az érzést, volt már, hogy egész nap nem ettem semmit, este pedig ittam. Dettó 3x hánytam, nagyrészt vizet. Annyira azért nem volt vészes, mint amennyire előadod.
2016. jan. 15. 23:46
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem felmentést kérek, hanem véleményt.

Ezt a szellemi képességes dumát hagyjuk már, annyira elavult, ráadásul, elismételve, a kérdés szempontjából ez a rész kicsit sem releváns. Nyugodtan megítélhetsz pár mondat alapján (bár szerintem ez pedig azt bizonyítja, hogy a te szellemi képességeid sincsenek a magaslaton), de nem szükséges leírnod, engem ez a része a dolognak nem érdekel, csak a kérdés, amit feltettem.

Ha beszólogatás nélkül nem tudsz válaszolni, akkor inkább hagyd meg magadnak a mondanivalódat, többet ártasz, mint segítesz.

2016. jan. 15. 23:50
 9/15 anonim válasza:
Az a baj, hogy egy olyan kérdést tettél fel, amire nagyon egyszerű a válasz, és te is tudod. Ezáltal provokatív, még a kérdés is tartalmazza a saját véleményedet, ami megegyezik a válaszadókéval. Emiatt érzik úgy az előttem szólók, hogy meg kell említeni a függőség lehetőségét.
2016. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudom rá a választ. Az rendben van, hogy kalória szempontjából tudnám tartani a limitet, viszont fogalmam sincs, hogy az alkoholnak ténylegesen vannak-e olyan hatásai, amelyeket néhány oldalon lehet olvasni (pl. lassítja a zsíregetést valami 70%-kal -> ha ez igaz, akkor egyáltalán meddig lassítja mondjuk), ezért érdekel az, hogy mennyire lenne problémás az alkoholfogyasztás.

Nem gondolom provokatívnak a kérdésemet, érdekes, hogy neked így esik le, de mivel én írtam ki a kérdést, és én nem gondolom provokatívnak, ezért lehet, hogy ezt nem tudom annyira jól felmérni. Függőséget nem láttam, hogy bárki is említett volna, de itt most nem függőségről van szó, és nem is a szellemi épségemről.


Na mindegy, végül is gondolhattam volna, hogy ha gyakorin meg merek valamit kérdezni, akkor konkrét válasz helyett csak véleményeket meg lebaxásokat kapok. Pedig régen jó kis oldal volt.

2016. jan. 16. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!