Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki otthon van, mert kismama,...

Aki otthon van, mert kismama, vagy kicsi van otthon, miért hagyja délutánig oviban a nagyot?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 08:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk mert veszélyeztetett terhes és egész nap feküdnie kell, mert az óvoda kötelező és az egész napja el lenne szúrva, ha reggel 8ra vinné a gyereket, délben meg haza hozná, mert a gyerek szereti az óvodát, mert konkrétan semmi de semmi kozod hozzá
2018. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
30%

Húúúha, megjött a nagy magyar szülőgép...

Ne haragudj már, hogy egy kérdező oldalon fel mert tenni valaki egy kérdést az adott témában. Le a kalappal előtted, nagyon nagyra tartalak, igazi nő vagy. Reméljük nevelni is hasonló szellemben fogsz, ahogy itt kommunikálsz.

2018. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk már a kicsi is nagy, de akkoriban a következő okok miatt:

Mert lehet. Nem kötelezhet senki, hogy hazavidd.

Mert a gyerek ott akart maradni. Sokszor még délután se akart hazajönni.

Mert az oviban aludt. Otthon nem, és akkor a kicsi sem.

Mert sok esetben nem értem volna oda érte délig. Busszal mentem bevásárolni, ügyintézni, orvoshoz, stb. Tömegközlekedés meg ritkán van.

2018. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
31%

Fizetőssé kéne tenni, mindjárt változna...


Feleségem óvónő. Anyuka nyáron a szünet alatt behozzava 3 gyereket az óvodâba nyitástól zárásig, aztán posztolja facebookra, hogy hogyan strandol a barátnőivel és kiakad, ha összevonják a csoportokat, mert akkor nem a megszokott óvónő van...


Bevezetném, hogy az ovi fél napra 500 Ft, rögtön 3-szor meggondolnák és még játékokra is lenne pénz...

2018. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 anonim ***** válasza:
61%
Én hazahoztam, mert nálunk külön megkérték az óvonők azokat, akik kisebbel voltak otthon. A kisebbik 12.20-kor elaludt egy időben bármit tettem, akár a földön is és 10 perc múlva kelthettem fel, mert menni kellett a nagyért. Az a 4 óra konkrétan szinte semmire se elég, az egész napomat félbeszakítja, főleg mikor délután edzése van és hazaviszem 1 óra hosszára, utána viszem vissza az oviba és még sorolhatnám.
2018. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 anonim ***** válasza:
64%

A gyerek érdeke. Egyreszt közösségben van es nem egy kimerult babàzo anya miatt sir egy sarokban, màsreszt szocializàlodik.

Egy ovis màr nagy ahhoz, hogy 4 fal között tartsàk.

2018. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 4-es, ha a gyerekek otthon lennének, akkor a kedves feleséged vakarhatná otthon a hátsóját!
2018. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
34%
7, aligha, mert nem csupa "nagytesóból" áll az óvoda.
2018. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 A kérdező kommentje:

Akiket én látok, kicsit sem veszélyeztetettek, délután testvérbabakocsit tolva fél 5-kor hozza el a gyereket, vagy amit írtak is, hogy szelfi itt, szelfi ott, a gyerek meg oviba..

Engem csak akkor zavar amikor láthatóan beteg a gyerek de nincs láza, és akkor is ott van az oviban a gyerek, szintén délutàn megy érte, terhesen.


Szerintem, aki veszélyeztetett, az max. wc-re kel fel, ahogy én is voltam, nem hogy vinni és hozni.

Nekem egy gyerkőcöm van, és egy is marad, de tényleg nem értem a szülőket. Mondjuk ismerek olyat anyukát aki már a negyedik gyereket szülte, a többi 3 is ovis, délután megy értük, mert így könnyebb.



szimplán érdekelt, hogy ki mit gondol erről, ha valaki viszi így és délután hozza, az miért nem azt mondja, hogy könnyebb neki, vagy kényelmesebb. Csak önnyugtatás az, hogy a gyerek haza se akar onnan menni stb..

2018. jan. 7. 09:22
 10/123 anonim ***** válasza:
23%

2!


Kapaszkodu meg, de nagyon erősen : 1 gyerekem van. Nagy szülőgép vagyok, ugye?

2018. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!