Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki otthon van, mert kismama,...

Aki otthon van, mert kismama, vagy kicsi van otthon, miért hagyja délutánig oviban a nagyot?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 08:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/123 A kérdező kommentje:
Akkor 9,5. Bezzeg azt nem szúrod le, aki a muszáj szót se tudja leírni.
2018. jan. 7. 10:55
 52/123 anonim ***** válasza:
47%
Tehát akkor téged, meg a gyerekedet sajnálni kell, mert muszalybol van ott 9,5 órát naponta, a másik gyereket meg az anyját szidni kell, mert szerinted nem muszalybol van ott. Nem mindegy, hogy miért van ott?
2018. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/123 anonim ***** válasza:
4%
En írtam. Hogy őszinte legyek, elég jó voltam valamikor helyesirasbol, ez sajna egyre romlik. A muszaly és muszáj között meg sosem tudtam különbséget tenni. De ennek nyilván sok köze van az óvodahoz, ugye
2018. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/123 anonim ***** válasza:
41%
Nem mindegy, hogy miért van bennt egy gyerek 9-10 órát az oviban. Nagyon nem mindegy, de aki ezt nem fogja fel magától, annak kár magyarázni.
2018. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/123 A kérdező kommentje:

De én legalább megálltam egynél, aki fél 7kor kel. Más gyerek is kel ekkor, aki mondjuk a város masik végéből vagy vidékről hozza be a gyerekét busszal! Ja, azt nem sajnaljuk, csak az enyémet, bocsesz! Gondolom nem vagy pesti, ahol gyakran előfordul hogy korán kell kellni. Mint a reggeli dugók, amikor mindenki 7körül már túdul be pestre. Dolgozni. Iskolába. Ja, hogy őket se kell sajnálni, azok gyermekeit se csak az enyémet.

Egyébként nem írtam sehol olyat, hogy a hét 5 napján 9,5 órát van bent. 2x megy érte a mama 4re, ha mégsem, papa elhozza délben, én meg a hét egyik napján délig vagyok, azért van a többi napon nyújtott munkarendem. Igen. A pokolba velem.

2018. jan. 7. 11:01
 56/123 anonim ***** válasza:
52%
Igen, valóban a pokolba veled, mert más dolgába utód az orrod, mert neked nem tetszik ahogy ők élnek, bár avilagon semmi kozod hozzá.
2018. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/123 A kérdező kommentje:

Nem szorulok sajnálatra, de én sajnálom azokat, akik gyerekeire rámondjátok hogy muszájból van az óviban.


Nagyon sok gyerek kel 6kor és utána, mert busz, autó, bicó.

Sőt. Sok gyerek nem helyben jár oviba, isibe, ahol lakik, hanem ahol a szülők dolgoznak! Ja, hogy ez is biztos kizárt, hogy így legyen, mert ugye nem

Láttok rá példát.

2018. jan. 7. 11:07
 58/123 A kérdező kommentje:

Veled is, mert itt nem lehet ilyet sőt semmi ilyet, mert sértésnek veszed.

Mond, ha felzaklat a kérdés, miért nem lapozol?

Ez az oldal már akkor elveszítette a lényegét, mert nem lehet kérdezni. Nem is teszem többet.

2018. jan. 7. 11:08
 59/123 A kérdező kommentje:
Töröltetem is a kérdést, mert ugye fájt az igazság!
2018. jan. 7. 11:10
 60/123 A kérdező kommentje:
Vagy töröltessétek. Mert én nem tudom.
2018. jan. 7. 11:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!