Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Fogyni...

Tudnátok segíteni? Fogyni szeretnék, nagyon sokat. Lány vagyok.20 éves és 100.75 kg/170 cm

Figyelt kérdés

Sajnos a mama nagy darab volt ezt szépen megörököltem. Sokszor próbálkoztam az évek alatt mindenféle diétával de egyik se vagyis nem voltam elég biztos benne és elbuktam mert gyenge vagyok.

De most úgy érzem itt az ideje a változásnak. 3 hete futok heti 5nap 10 percet. Fehér kenyeret se eszek csak toastot. Chipset, csokit, tésztát, max egy héten egyszer eszek. Salátákon nem tudnék élni.


Szeretnék valami edzéstervet írni amit heti 3x 1órában csinálnák. Vannak javaslatok?



2014. júl. 10. 23:36
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:

A futással az a gond, hogy nem mozgatja meg az egész tested :S Kezdj el valami tornát; pl a callanetics elég hatásos, és nem is fogsz annyira kifulladni se tőle, mint mondjuk a futástól. Ráadásul a futás extrém túlsúly esetén hazavágja az ízületeket, szóval ezért is felejtős. Ha valami okból kifolyólag nem akarsz tornázni (de mondom, az a legjobb) akkor inkább ússz...

Az étrendet egész jól leírták előttem, de lényeg az, hogy sovány húsokat, zöldséget, esetleg gyümölcsöt egyél (mondjuk sokan mondják, hogy azt se nagyon szabad a cukrok miatt :S)

Még egy fontos dolog: ne éheztesd magad! Sokan elfelejtik...

2014. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:

az egésznek a lényege az hogy az életedbe egy rendszerességet kell bevinned, mind táplálkozás, mind edzés és minden területen ahol csak ezt be lehet vezetni

napi 3 szor vagy 4 szer kell enned

így nyáron gondolom nem kelsz 7 kor szóval kb 3 szor

tehát mondjuk 9 kor reggeli, 1 kor ebéd , és este 6 kor vacsi

6 után nem szabad enned met a szervezeted nem tudja megemeészteni

nézel egy olyan edzéstervet ami neked tetszik, mondjuk a futás a legjobb meg utána felülések ,guggolások, stb és mondjuk heti 2 szer 3 szor elmész futni

az a lényeg h mondjuk hétfő szerda péntek

hogy legyen közte pihi

és mindennap mondjuk 4 kor

vagy amikor ráérsz csak egy időbe

és rendszerrésege kell abba is vinni, mikro kelsz ,mikor fekszel le

és ami a legfontosabb

a cukros üdítőket felejtsd el és a mekit ,meg a burger king stb

napi 2-3 liter víz

és rengeteg kitartás

és ha ezeket betartod és küzedsz elérheted a célod!:)

és ne higyj semmi ilyen vattaevős sztoriknak

és lehet csokit enni mondjuk 1 héten egyszer, de ha szereted az étcsokit, az igazi étcsokit ami ilyen 70% feletti azt többször is mivel az étcsokinak bizonyítottan jótékony a hatása a szervezetre:)

2014. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
100%

"6 után nem szabad enned met a szervezeted nem tudja megemeészteni"

Jááj csak ezt ne!! :D

Ha este 6 után varázslatosan leáll az emésztés, akkor miért épp reggel kaksizol?

Alvás közben fokozódik az emésztőnedv-termelés, ráadásul nem mindenki 10kor fekszik, szóval ezt inkább ne...

Meg guggolás? 100 kilóval nem adok 1 hónapot, már hordhatja szegény a teleshopos Dr. Levine mágneses térdszalagjait...

De rendszeresség-dolog tényleg beválik :D

2014. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
Egyik haverom, csaj 60 kilós, de elég jó kondiba van, 40 kilóval szokott guggolgatni, de mindig az a baja h nehéz hozzájutni a súlyhoz mert neki nincs otthon. Gondolj bele neked mekkora előnyöd van hozzá képest, neked beépített súlyaid vannak :DD Az úszás tényleg jó egyébként csak óvatosan, mert ha nagyon ficánkolsz azt hiszik valami nagy bálna vagy valami nagy hal van a vízben és megilyednek az emberek. Meg az ilyen nagy terjedelmű embereket nem szokták szeretni mert kifolyatják a fél medencét azzal hogy bemennek a vízbe.
2014. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:

"Egyik haverom, csaj 60 kilós, de elég jó kondiba van, 40 kilóval szokott guggolgatni"

Ok, de az más, egész nap cipelnie kell a súlyfeleslegét, ráadásul írtad is, hogy a barátnőd izmos, ami azért elég fontos tényező...

Az ízületekre nagyon vigyázni kell, hacsak nem akarod, hogy 50éves korodra külön program legyen a fotelből való kikászálódás.

Persze a guggolás jó a lábizmoknak, meg minden, de mi lesz a hasizmokkal, csípővel, fenékkel, stb... (ugyan ez igaz a futásra is.) Ha már tényleg rászánod az időd a mozgásra, akkor miért ne csinálnád rendesen; hozzáértő emberek által összeállított gyakorlatokkal? De nagyon fontos, hogy kérdezd meg előtte a háziorvosodat, hogy ő mit ajánl, mert ugye nem esik jól egy spontán szívroham a reggeli kocogás közben...

( az úszáyt továbbra is ajánlom, de gondolom levin kollega attól már kellőképpen elvette a kedved)

2014. júl. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

3. válaszoló lennék,

Utolsó jó tanácsom, el se olvasd ezeket a válaszokat mert sírva röhögtem a tudatlanságokon...

2014. júl. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 fGhw39-84th ***** válasza:

"Utolsó jó tanácsom, el se olvasd ezeket a válaszokat mert sírva röhögtem a tudatlanságokon..."

Már ne is haragudj, de aki egy 1oo kg-s embernek heti 4x4o perc futást javasol, az egy idióta. Méghozzá a veszélyesebb fajtából.

2014. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el még egyszer és próbáld meg értelmezni az általam leírtakat. Szerinted 130-as pulzust milyen futással éri el? Ja, hogy az kb még gyors sétának se nevezhető? Akkor szerinted ne is sétáljon, mert tönkremennek az ízületei? Szerintem inkább gyűjtsetek neki inkubátorra, nehogy még a végén minőségi mozgást végezzen... Egyébként meg akkor ne egyél 6 után, guggolgass a 100 kilóddal, a többi izomcsoportot szard le, járj úszni, egyél sok gyümölcsöt, telítetlen zsírokkal ne foglalkozz, csináld az intervallumos futást amit javasoltak, és tornázz Rubint Rékára, majd 1 év után amikor már 120 kiló leszel pedig ezt csinálod folyamatosan, tedd fel újra ezt a kérdést!
2014. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 fGhw39-84th ***** válasza:
Ugye te nem vagy tisztában 'futás' szó jelentésével?
2014. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%
[link] ez te vagy?
2014. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!