Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Fogyni...

Tudnátok segíteni? Fogyni szeretnék, nagyon sokat. Lány vagyok.20 éves és 100.75 kg/170 cm

Figyelt kérdés

Sajnos a mama nagy darab volt ezt szépen megörököltem. Sokszor próbálkoztam az évek alatt mindenféle diétával de egyik se vagyis nem voltam elég biztos benne és elbuktam mert gyenge vagyok.

De most úgy érzem itt az ideje a változásnak. 3 hete futok heti 5nap 10 percet. Fehér kenyeret se eszek csak toastot. Chipset, csokit, tésztát, max egy héten egyszer eszek. Salátákon nem tudnék élni.


Szeretnék valami edzéstervet írni amit heti 3x 1órában csinálnák. Vannak javaslatok?



2014. júl. 10. 23:36
1 2 3 4 5
 21/41 Csiß ***** válasza:
43%

"Szegény csaj végkép elszégellte magát vissza se mer írni"


Vagy csak rég ignorra b*szta az ilyen nyomorékokat mint te :)

2014. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%
te is dagi vagy? Ti dagik véditek egymást? Tudtam én hogy egyszer összefogtok és leigázzátok a világot.
2014. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Csiß ***** válasza:
Én nem vagyok "dagi" de azért szívesen leigázlak ha nem tetszik valami.A lány szeretne tenni pár lépést a normális súly/élet felé te meg itt beszólogatsz..hatalmas intelligenciára vall.Remélem hamarosan kihal a fajtád.
2014. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Csiß ***** válasza:
Mondjuk elég troll szagod van azt meg kell hagyni..
2014. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%
Mi? Nem értem? Kell még egy hambi? Megennél még egy tepsi krémest?
2014. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
Biztos hogy ne úgy fogyj,hogy éhezel!Természetessen diétázzál,meg tornázzál!De mennyi az a sok? 20 k 40 k?
2014. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%
Vmi sportot kéne nézni esetleg.hmmm...Szumó?
2014. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
100%

Levin te találjál már valami értelmet az életednek azon kívül, hogy ide írogatod unintelligens beszólásaidat. Legalább vicces lennél b#szod, de az ugye nem megy, mert a vicces beszólások kigondolásához ugye agy kell... hmm...

Fogadok még egy sima érettségid sincs, mert az érettségizettek általában már túl vannak ezen a szellemi színvonalon. Vagy anyuci/apuci nem szeretett eléggé, és ezért akarod minden áron a világra erőltetni a selejt véleményedet?

Már komolyan érdekel, mert 1 beszólás még értető lett volna (nem egy intelligens embertől, hanem kb 90es IQ szint körül) de hogy folyamatosan tolod a sz#rt, az már elég figyelemere méltó. Mármint wow, elsőre is felfogtuk, hogy szegény lány nem egy "90, 60, 90" címlaplány, de legalább van benne igény a változásra. Egyébként meg a legnagyobb bűn, amit elkövetett, hogy szeret enni; nem gyilkos, állatkínzó, vagy egy olyan szánalmas lúzer, aki online éli ki a saját önértékelési zavarait azáltal, hogy más embereket próbál alázni...

2014. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 Csiß ***** válasza:
Sajnos ezt sem fogja megérteni.Pedig nem lett rossz =)
2014. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%
wááááowww ez igen, látom egy igaz pszichológussal van dolgom. Egész jó kis pszichés hatást váltott volna ki ez a kis monológ, ha nem hibázna kb minden ponton. Ha gondolod kifejthetem itt hogy miért utálom a dagadtakat, de ez már tényleg túlzás lenne, és ennyire nem akarom szegény kérdezőt se bántani, meg amúgy is minek magyarázkodjak. Mind az érettségi mind a szellemi szint terén mellé lőttél picit, de ha gondolod bármiről szívesen vitatkozom veled, mellesleg 3-ad éves egyetemista vagyok, az érettségim pedig kitűnő lett.
2014. júl. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!