Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Fogyni...

Tudnátok segíteni? Fogyni szeretnék, nagyon sokat. Lány vagyok.20 éves és 100.75 kg/170 cm

Figyelt kérdés

Sajnos a mama nagy darab volt ezt szépen megörököltem. Sokszor próbálkoztam az évek alatt mindenféle diétával de egyik se vagyis nem voltam elég biztos benne és elbuktam mert gyenge vagyok.

De most úgy érzem itt az ideje a változásnak. 3 hete futok heti 5nap 10 percet. Fehér kenyeret se eszek csak toastot. Chipset, csokit, tésztát, max egy héten egyszer eszek. Salátákon nem tudnék élni.


Szeretnék valami edzéstervet írni amit heti 3x 1órában csinálnák. Vannak javaslatok?



2014. júl. 10. 23:36
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Elkezdtem járni szeptemberben személyi edzőhöz. Heti egyszer vele vagyok meg kaptam tőle papírt amit egyedül csinálok heti 3x.

Fogytam 10 kilót. Egyszerűen olyan gyenge vagyok nem tudok úgy enni ahogy kéne, pár nap és rám jön a kajálhatnék.

De büszke vagyok magamra, hogy elkezdtem és tenni akarok ellene.

2015. febr. 1. 14:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!