Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Fogyni...

Tudnátok segíteni? Fogyni szeretnék, nagyon sokat. Lány vagyok.20 éves és 100.75 kg/170 cm

Figyelt kérdés

Sajnos a mama nagy darab volt ezt szépen megörököltem. Sokszor próbálkoztam az évek alatt mindenféle diétával de egyik se vagyis nem voltam elég biztos benne és elbuktam mert gyenge vagyok.

De most úgy érzem itt az ideje a változásnak. 3 hete futok heti 5nap 10 percet. Fehér kenyeret se eszek csak toastot. Chipset, csokit, tésztát, max egy héten egyszer eszek. Salátákon nem tudnék élni.


Szeretnék valami edzéstervet írni amit heti 3x 1órában csinálnák. Vannak javaslatok?



2014. júl. 10. 23:36
1 2 3 4 5
 31/41 Csiß ***** válasza:
Mesélj kérlek!..csak nem megerőszakolt a dagadt apád? Annyira érdekel minket miért is utálod a dagadtakat..kár,hogy nem ez volt a kérdés és kb mindenki lesz_rja mit utálsz..sz_pd le magad f_szfej...sigh
2014. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Itt viszonozhatjátok a vízisikló vállúnak a kedvességet:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2014. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Szép széles a hátad, nyomasd csak a fekvenyomást a bicepsz edzést meg a felülést a hátadat úgyse tudod fényképezni a tükörben, a lábadat meg majd levágod a képről painttal.
2014. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
Jaj mi nem arra utaltunk, hogy kívülről vagy undorító, hanem arra, hogy belülről...
2014. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Kedves Levin!

Igazad van nem írtam vissza, úristen. Bocsánat, hogy nem itt élem a napjaimat gyakorikerdekes.hu-n.

A héten 6 napod dolgoztam, 4x még 2 órával is tovább voltam és jövőhéten is ilyen jó lesz. Végül is fizikai munkát végzek és amire hazaérek csak aludni akarok és pihenni.

Ma végre ez is megvolt. Amúgy meg fantasztikus vagy, hogy tudod én mit nem eszek.


Amúgy egyszer olvastam a drága többi kommentelőt volt köztünk nagyon aranyos és olyan is akire csak nagy bociszemekkel bámultam.

Most kajak fussak 4x40 percet?!

2014. júl. 20. 19:26
 36/41 anonim ***** válasza:
inkább az étrendre figyelj oda. Napi kb 2g fehérje / zsírmentes tömeg, kb 3-4g ch/ zsírmentes tömeg és kb 0.5-1 g zsír / zsírmentes tömeg. Emellett annyi aerob amennyi belefér az idődbe 1 alkalom 40-60 perces legyen és figyelj h a pulzusod ne menjen nagyon fel ( max 150, ha nincs sok izmod amugy, de ha nagyon nem akarsz izmot veszteni ami nem tudom hogy mennyi van alapbol akkor max 130 pulzus) tehát a te esetedben ez napi 120-150g fehérje max 250 g ch, de ha bírod 200-al vagy kevesebbel akkor kezd annyival. akkor kezd annyival meg kb 30-40 g zsír elég, de ez legyen telítetlen zsír ha lehet. Nagyon max a fele legyen telített. Jah és ha nem akarod elbszni az egészet akkor a 200g ch-ba véletlen se legyen cukor meg ilyen szrok, liszt se ha lehet, inkább komplexebb alapanyagok. Zöldség mehet bármennyi, am fsza salátákat lehet csinálni, pari, hagyma, ubi, kis saláta, + balzsamecet, meg max még vmi fűszer. Emellé raksz 150g csirkemellet meg kevés ch-t kb egy tökéletes reggeli. De ez már a te dolgod hogy rakod össze. A lényeg h aerob legyen különben szrt se ér az egész. Meg ha akarsz kicsit formásodni a súlyzós eddzés sem árt. Ha ezt csinálod kb 3-4 hónapig a túlsúly nagy részét, de legalább a felét szerintem simán le tudod adni. De mind1 mert ha utánna megint visszatérsz ahhoz amit most csinálsz akkor elhízol és feleslegesen szopattad magad.
2014. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
bocs amit fent írtam ebédnek akartam, de lényegében mind1, csak ne eddzés előtt legyen mert a sok zőldség lassan emésztődik meg és szr úgy eddzeni
2014. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
jajj köszi, most nagyot nőttél a szememben.
2014. júl. 28. 23:57
 39/41 anonim válasza:

Látod, hogy tudsz te normálisan is válaszolni?

A kérdezőnek pedig kitartást! Remélem azóta már sikerült fogynod.

2015. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
na hogy haladsz?
2015. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!