Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elegem van abból, hogy ilyen...

Elegem van abból, hogy ilyen vékony vagyok alig van rajtam izom. Segítslget szeretnék kérni tőletek. Milyen eredmény érhető el ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

Szóval.... Pajzsmirigyes vagyok és ezzel én régebben elfogadtam, hogy én így fogok kinézni és nem lehet a testemen semmilyen javulást elérni. Most viszon hiszek benne, hogy valamilyes féle javulást lehet elérni.

A pajzsmirigyes embereknél mint nállam milyen módon lehet a legeffektívebben testtömeget "növelni" és persz izmot építeni?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.

20F



2019. júl. 27. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Tesztoszteron minden mennyisegben, az osszes eszter mehet ketnaponta
2019. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
3*1ml propi hetente
2019. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy legalis tesztofokozo eleglesz kaja eszedzes kiemelt pihenes es jo lesz az. Gondolom nem Sergi Costance a cel.
2019. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmit ne tegyél, úgy vagy jó ahogy vagy. Ezerszer előnyösebb mindenki aki vékony.
2019. júl. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Edzés és kaja.

Ebben a kategóriában már csak trollok vannak, ne itt kérdezz.

2019. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat. Az egészből annyit vontam le, hogy egy arany középutat kéne válasszak. Nem szeretnék hatalmas nagy kigyúrt éllat lenni, csak egy jó tartást és hogy jobban érezzem magam a bőrömben.
2019. júl. 28. 18:49
 7/8 anonim válasza:
31%
Arra még véletlenml sem gondoltál, hogy a pajzsmirigy problémádat kellene először kezeltetni, bármi is legyen az?
2019. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajna ez nem egy olyan dolog, amit csak úgy kezelni lehet. Ha kezelhető lenne akár folyamatos gyógyszer szedessel, akkor alkalmaznám.
2019. júl. 29. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!