Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha "felemel" a súly a padtól...

Ha "felemel" a súly a padtól azzal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Úgy értem pl. fekvenyomásnál kitudom nyomni a súlyt, nem ezzel van probléma, de a lábamat nem tudom leszorítani.


Olyan mintha a "súly mozgatna engem", nem tudom mennyire érthető a dolog.



2019. júl. 28. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd lejjebb a súlyt
2019. júl. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nagyon rossz a technika. Fekvenyomasnal minel nagyobb a suly, minel jobban erolkodsz, annal jobban nyomod a labad a padlora. Fogalmam sincs hogyan lehet kozben elemelni a labad a foldtol.
2019. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Anno kzdőként én is emlékszem hogy amikor erőlködtem fekvenyomás közben, akaratlanul is felemeltem a lábam. Ráadásul a technikám tökéletes volt, mert edző mellett a normális erőemelő (paused) fekvenyomást csináltuk a kezdetektől és az elején nagy hangsúly volt a gyakorlatok begyakorlásán rúddal/kis súllyal. Nemtudom miért... De nekem magától "elmúlt"

2019. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy akkora súlyt válassz, amivel helyesen tudod kivitelezni a gyakorlatot... És ne tévesszen meg, a fekvenyomás egy teljes test gyakorlat.
2019. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feszíted a törzsed a padhoz vagy nem homorítasz. Valamelyiket érdemes. Bár a homorítás nem tesz jót a lumbális csigolyáknak, de a lábemelést megoldja.

A csípőhorpasz rántja fel a lábakat.

Nem csak feküdni kell és nyomni. A tested feszes, nem rongybaba.

2019. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a titok, hogy nyomd a lábadat a talajba, és mikor megindítod a nyomást, akkor mintha tolnád felfele magad a padon, ami ugye nem fog sikerülni, de megakadályozza a láb felemelkedését.
2019. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tudsz angolul? YouTube-on keress rá

[link]

2019. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!