Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért gondolja azt mindenki,...

Miért gondolja azt mindenki, hogy aki edzeni jár az versenyezni akar?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés amiben Pumped Gaboról volt fotó. Írja valaki, hogy jójó de versenyre kevés.

Ez csak egy példa, de ez rendre előjön.


Miért akarna bárki is versenyezni? A gyúrós emberek 90% csak izmosabb akar lenni és kész. 90% Gabo szinten se lesz izmos.


Nem értem.


Ha valaki elkezd futni akkor senki nem mondja, hogy ez gyenge idő így nem győzöd le Boltot. Meg ez kevés lesz az olimpiai döntőre...


2019. júl. 31. 10:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mert nem natural. Ha van egy celod ahol elso sorban onmagadnak szeretnel bizonyitani ugy, hogy hozzad hasonlo sporttarsak kozul kiemelkedsz egy gyozelemmel, akkor nyomd, adj bele mindent mint a tobbiek. Ha nem, a legtobb ember ertekrendjeben nincs helye a doppingnak.

Gabo mar elhagyta a natural format, de valoban nincs versenyszint kozeleben. Ergo a strandra, likeokra meg a fesztivalokra "gyur", ez pedig eros onbizalomhianyra vall, semmi masra. Ettol fuggetlenul jo a forma a sracnal. 👍

2019. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A kérdés nem a doppingszerek használatáról szól.
2019. júl. 31. 12:46
 3/19 A kérdező kommentje:
2019. júl. 31. 12:50
 4/19 A kérdező kommentje:
Sovány, fél éve kondizó lány. Egyből mi a szöveg, ha versenyezni akarsz. Hova versenyezzen?
2019. júl. 31. 12:52
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, jo kerdes. 😃 Az elso valaszt en irtam, en azert irtam oda hogy legyen referenciaja mit jelent a sajat suly duplaja, valahogy evidens hogy nem akar versenyezni.

Sot a versenyzes nem ugy jon, hogy X-Y megalmodja a negy fal kozott, hogy o versenyezni fog ezert holnaptol lejarok a terembe es gyik-en kerdezem meg mit hogyan. Aki versenyzesre adja a fejet, az mogott sok eves edzesmult van es menet kozben jon az elhatarozas.

2019. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azért mert hobbiból nem a legnormálisabb dolog koxolni.
2019. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De ki beszélt itt koxról??
2019. júl. 31. 13:43
 8/19 anonim ***** válasza:
A kérdésre írtam, hogy aki koxol az versenyezzen, aki pedig nem az meg döntse el maga érdekli-e a naturál testépítés. Kox hobbi szinten butaság. De a mai világban már általános.
2019. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyetértek, de nem ez volt a kérdés 😄
2019. júl. 31. 16:04
 10/19 anonim ***** válasza:

Na akkor kedves kérdező elmagyarázom, hogy kapcsolódik a kérdésekhez a szteroidhasználar.

Pumped Gabo formája alapvetően jó a legtöbb kondizgató átlagemberhez képest (a nem sportolókhoz képest meg pláne jó). Viszont ő ezt a formát nagy valószínűséggel szteroiddal érte el. És itt jön képbe a versenyzés.

Mert ha versenyezni akar valaki akkor nincs mese kell a kox. Ha valaki nem akar versenyezni akkor semmi szükség koxra.

Tehát azért írják a Gabós kérdésekhez, hogy versenyre kevés, mert koxol. Ha naturálban elért volna egy naturál max közeli formát akkor nem jönne elő a verseny téma.


Hogy a futós példádnál maradjunk, ha én elkezdek középiskolásként mindenféle doppingszert használni, hogy gyorsabban fussak és 11 másodperc alatt futom a 100 métert, akkor az alapvetően nem rossz, mert az osztályban mindenkit legyőzök, de olimpiára meg Bolt ellen kevés lenne. Viszont akkor minek használok doppingszereket ha csak a tesiórán átlagemberekkel mérem össze magam?

2019. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!