Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hölgyek, asszonyok! Egy ilyen...

Hölgyek, asszonyok! Egy ilyen testre miért mondjátok azt, hogy már túlzás?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 2. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Mert szép dolog a sport, meg az izom, de ez már egyszerűen nem szép. Olyan, mintha elveszítené férfitest jellegét pont azáltal, hogy ennyire ki akarja domborítani a férfiasságot.

Személyes vélemény. A benne lévő munkát minden gond nélkül elismerem, de a hatást nálam nem éri el.

2019. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne túlzás? Én is így nézek ki.

35N

2019. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Már hogy veszítené el férfias jellegét?

Azt úgy hogy kell elképzelni? Ha nem férfias akkor mi?

2019. aug. 2. 10:10
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem férfias, hanem szimpla kokszos (vagy legalábbis annak néz ki, akkor is, ha nem az). Nem tetszik és kész, nehogy már nekem kelljen még itt magyarázkodni a saját ízlésem miatt. Én sem kérem számon a másikat, ha azt mondja, hogy neki nem tetszenek mondjuk a szőke hajú nők.
2019. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Ugy vesziti el ferfias jelleget egy ilyen ember, hogy ezzel valamit kompenzal, ezzel akarja azt elerni, amit mas 2 ertelmes mondattal el tud. Nyilvan tuloztam, de az atlagos ember szamara tudat alatt ez fog atjonni egy radikalisan termeszetellenes fizikumrol. Mint az oviban, akinek jobb, menobb matchboxa volt, az volt a fa_za gyerek. Nem ettol lesz valaki ferfi hanem a kisugarzastol. Annak csak egy kis resze a fizikum.
2019. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Számomra nem az a Férfi, akinek melltartót kéne hordania, mert akkora van neki.
2019. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Egyáltalán nem mondanám, hogy túlzás. Nekem bejön. Nem kell megkövezni ezért a kijelentésemért, de nálam egy alap kritérium az, hogy egy férfi akivel úgy vagyok, izmos legyen. (Ugyanúgy magammal szemben is magasak az elvárásaim) Nyilván nem muszáj ennyire de nekem ez is tetszik.
2019. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7nek köszönöm az értelmes választ.


Többiek ti meg csak irigykedjetek tovább

2019. aug. 2. 11:48
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Mit irigyeljek én nőként ezen úgy mégis?

Egyébként mi a túrónak kérdezel, ha lefikázod a válaszokat és csak a neked tetszők felelnek meg, a többi meg “irigykedik”?

2019. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Nem tartom túlzásnak. Nekem személy szerint nekem jobban tetszik a kevésbé tömzsi izomzat, de csak azért, mert nekem nem pont ez a preferenciám, még nem gondolom azt, hogy senkinek nem lehet pont ez az alkat vonzó. Sok munka és áldozat van benne, én nem fogok senkit lefikázni.
2019. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!