Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány cm egy izmos női kar ami...

Hány cm egy izmos női kar ami még vonzó? Mi az ami már túlzás?

Figyelt kérdés

2018. jún. 10. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Naturálban nekem minden (más szempontból nem csúnya) izmos női kar vonzó. Nő vagyok, bár ez nem tudom, számít-e.

Nem tudom, hány centi az elvi max., de az még nem túlzás szerintem, persze némi fedettségre is szükség van, bár lehet, hogy naturálban ez eleve adott...

2018. jún. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen életszerű,hogy odamegyek egy nőhöz centivel és megmérem karját,majd eldöntöm,hogy vonzó-e vagy sem...
2018. jún. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nemaRendőrség ***** válasza:
48%

Több mindentől függ. Ha a csaj 150 vagy 180 akkor a magason jól kinéző kar az alacsonyon csúnya lesz. Hozzá kell viszonyítani a többi testrészhez.


Egyébként ja, amég nem szúrja magát addig általában jól néz ki. Ha szúrja magát, de mégis meg tudja őrizni a nőiességét akkor is jó(pl az orosz testépítő csaj aki mindig coffban van és baba arca van, Julia Vins)

2018. jún. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahogyan írta előttem egyik válaszoló, és igaza van, attól is függ milyen magas az illető Nő. Esztétikus ha arányos a többi testrészhez viszonyítva. Ízlés kérdése is, magadnak mekkora karok tetszenek. Eltérőek az ízlések és lehet, hogy másnak a nagyobb kar is tetszik.
2018. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Hát számomra már ez is túlzás:

[link]

[link]

2018. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nemaRendőrség ***** válasza:

@5

Mi a baj, az első képen lévővel?

2018. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét képen lévő Nő nagyon tetszik! Csinosan izmosak, szépek!
2018. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az ég világon semmi baj nincs velük, csupán számomra túl izmosak. (Na jó, ez első képen lévőnek igazából a keze nem tetszik, de a második képen lévő hölgyemény számomra már nem nőies.)
2018. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Persze ez az én véleményem, nem felakasztani érte. :)
2018. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 palilaci ***** válasza:

Szerintem amit a natural keret tud adni es termeszetesen jo aranyokkal ertendoen.

Aki koxos barbikra, meg eres hasu-szilikoncsocs-kispöts ket labon jaro patikakra izgul, az gyorsan nezzen magaba mennyire elkorcsult szardarab. Noknel egy bizonyos szintig meglehet erteni ha bejon egy ferfin a NAGY izomtomeg, vagy egyaltalan nem zavarja, de egy egeszseges, hetero ferfinal ez nem tobb mint beteges perverzio, pont mint a pedofilia. Attol meg hogy trendi neveket aggatnak ezekre a korcs hajlamokra, nem lesz szebb annal amik.

2018. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!