Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mért nem látni senkit sem...

Mért nem látni senkit sem deadliftelni?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja járok egy konditeremben, ami általában tele van. Mindig edz legalább 10 ember van, hogy akár 20 is.


Ez egy közepes nagyságú konditerem.


Eddig még ratam kívül soha senkit sem láttam deadliftelni, pedig szinte mindennap ott vagyok. Csak egyszer egy elég rossz rackpullt.


Ezelőtti helyen sem volt senki, csak egy személyiedző erőltette a tanítványainak így az ő oktatása alatt láttam másokat.



2019. aug. 9. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Mert rohadt fárasztó és mindenki túl lusta hozzá. De persze jönnek a szokásos kifogásokkal, mint a "túl veszélyes" meg a "szélesíti a derekat"...

Én sem nagyon szoktam látni másokat felhúzni.

2019. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért a húzódzkodást sem csinálják sokan: Mert nehéz gyakorlat, ami rengeteg izomcsoportot igénybe vesz.
2019. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki tudja, hogy egyetlen gyakorlat sem kötelező, kivéve a fekvenyomás.
2019. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert baromi nehéz és megerőltető gyakorlat. Ebből mondjuk pont az következik, hogy csinálni kéne, de a legtöbb kondis nem akar kilépni a gépes-izolációs komfortzónájából.
2019. aug. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
LOL Ma deadlifteltem és utána megvakartam a hátamat. Erre azt hallom mögüllem, hogy "Látod? Látszik, hogy fáj a háta. Ezért nem szabad deadliftelni".
2019. aug. 13. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Hahaha. A deadlift az egyik legkiralyabb gyakorlat.
2019. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Rossz terembe jársz.
2019. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!