Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek volt már ilyen felhúzás...

Nektek volt már ilyen felhúzás után?

Figyelt kérdés
Ma túltoltam, a második ismétlésnél hirtelen lökést éreztem a fejemben, amitől megszédültem, el is dobtam a súlyt. Pár perc pihenés után már nem volt bajom, de még most is van egy nagyon enyhe fejfájásom. A látásom nem homályos, koncentrálni tudok. Ezzel már dokihoz kéne menni?
2019. aug. 11. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Doki.Ne a gyakori kérdéseken keress diagnosztát magadnak.A testépítés egy olyan sport, amiben nem éri meg butának és nemtörődömnek lenni.Ez pont az életmódról és egészségről szól, ehhez hozzá tartozik az is, hogy valaki mondjuk évente kivizsgáltatja magát, ha pedig bármi ilyen, általad is említett eset történik akkor ésszerű orvoshoz fordulni, így előzheted meg a bajt, ha még csak gyerekcipőben jár.
2019. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem, az lesz a legjobb, ha lemegyek az ügyeletre.
2019. aug. 11. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Így látatlanba vérnyomás emelkedést mondanék...menj el dokihoz mindenképp.
2019. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, a vérnyomásom nagyon alacsony volt, a pulzusom volt egy kissé magas. Sok vizet és pihenést írt elő, reggelre már szerencsére semmi bajom nem volt. Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 12. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Egészségedre. 😃
2019. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz! :D
2019. aug. 13. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!