Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Akik kiabálva edzenek azoknak miért nem mer senki szólni?

Keress kérdéseket hasonló témában: testépítés

aug. 14. 17:30  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Mert erősek.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 14. 17:32 Privát üzenet
Amikor valaki nem mer valamit amit akar akkor az azért van mert fél.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 14. 17:41 Privát üzenet
Azért mert azok hatalmas súlyokat emelnek/nyomnak ki, és ez természetes velejárója lehet.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 14. 17:56 Privát üzenet
én néha szoktam szólni mert nagyon zavar, egyfajta ripacskodásnak érzem. Eddig mindenki vérig sértődött, de legalább nem kiabált utána.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 14. 20:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Naturál jó fizikum olyan mint Isten? Sokan beszélnek róla de még senki se látta?
A szakértő a proteinbuilder.hu -n állandóan a british dragon, genesist ajánlja. Mi a vélewményetek? Jó lehet? Pár embert kérdeztem a terembe ők azt mondták ezeket a márkákat már...
Elértem azt a formát amit zyzz. Miért nem hiszi el senki hogy teljesen naturál vagyok?
Mit csináltok, ha maxot kéne nyomni, guggolni, de egyedül vagytok a teremben? Nincs senki, aki mögétek állna.
Mi értelme a testépítésnek, ha szinte senki sem naturál, mindenki tesztózik?
Az miért van, hogy itt mindenkinek nagy a szája, de senki sem néz ki sehogy? Minek ez a sok hazudozás?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!