Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elértem azt a formát amit...

Elértem azt a formát amit zyzz. Miért nem hiszi el senki hogy teljesen naturál vagyok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert naturálban nem lehet elérni Zyzz formáját.
2019. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ebben az esetben te rendelkezel a világ legjobb genetikájával, és mivel erre nagyon kicsi az esély, emiatt többen hitetlenkednek. Ne foglalkozz velük, valakinek lennie kell a #1-nek.
2019. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Zyzz átlagban látott formáját igen is el lehet érni naturálban.Legnézettebb videóiban nyújtott formája elérhető.Comb,vádli,hát,mell,has simán elérhető karja és válla csuklyája ami megkérdőjelezhető de ő magasságánál olyan karméret nem lehetetlen.Egy arányosabb fizikum ahol a hát comb dominál még jobban is mutat mint zyzz formája.Mondjuk ha zyzz hátát mellét combját valaki nem.tudja elérni naturálban akkor magát hibáztassa ne pedig mondja körbe körbe hogy lehetetlen elérni.Nekem.is van ismerősöm aki jobb formában vam és 100% naturál a figura.
2019. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na mutasd azt a natural Zyzz format :))
2019. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom miért vannak úgy elájulva tőle. Iszonyat alacsony tzsje volt és kicsit (nagyon...) be is kokszolt, de sok izomtömege sose volt. Inkább showman volt.
2019. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az életstílusa miatt lett ennyire felkapva, és igaz nem volt nagy izomtömege de az a genetika ami neki volt, ahogyan eloszlott azon a vázon az izomtömeg nagyon látványos volt. Said Sergeyevich a testvére ha jól tudom, ő ugyanilyen adottságokkal rendelkezik nagyobb izomtömeggel.
2019. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Amiatt lett felkapva, mert elhitette egy teljes generációval, hogy bármit elérhetnek az életben, csak küzdeni kell érte. Fogalmatok sincs, hogy hány embernek változtatta meg az életét pozitív értelemben. Nem volt tökéletes ember, de nem is mondta soha, hogy az volna. Bár nem volt profi testépítő, így is legendás alakja lett a sportnak, olyan hatást gyakorolt, mint talán utoljára Arnold. Ha nincs Zyzz, ma közel sem lenne ilyen népszerű a gyúrás az átlagemberek körében.
2019. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
48%
Igaz, egy kis doppingszerrel és kokainnal bármi elérhető. Persze a mindent lehet generáció majd ne lepődjön meg, ha szintén felmondja a szívük a szolgálatot idejekorán. De tudom, ez csak és kizárólag a veleszületett szívbetegsége miatt van, a többi még javított is az állapotán.
2019. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Zyzz ugyanakkora hatással volt mint Arnold? Ez most komoly?

És mire motiválta a generációt? Hogy drogozzanak,igyanak,cigizzenek,tegyék a keményet árnyékboxal közbe box mult sehol semmi mint ahogy zyzz tette.Arra motiválta ket hogy tele cuccolva érjenek el egy nem jó formát (amennyit nyomott a tag ahhoz képest semmi).

És manapság nem edzene ennyi ember hmmm.

Nemtudom én ismerőseim mind lemondják és elitélig zyzzt és akik követik azok 15 éves 65kg os gyerekek akik álmaikban majd 100nővel lesznek egyszerre mert tudnak zyzz pózr csinálni és "táncolni" kattogós zenére egy fesztiválon.

2019. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!