Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jo eredmeny 1 ev alatt?

Jo eredmeny 1 ev alatt?

Figyelt kérdés

Jobb oldali az elotte, bal oldali az utana.


[link]


Erdekessegkepp hozzateszem, hogy az elmult 1 evben csak fekvenyomok, guggolok, felhuzok, es evezek. Meg persze vadlizok, de azt hagyjuk, semmi ertelme. 😂😂



2019. aug. 15. 23:12
1 2
 1/17 Breast ***** válasza:

Egész korrekt. A vádlid is kicsit gömbölyűbbnek tűnik.


Kar gyakorlatot nem is végzel? Én is sokáig csak azokat vegeztem amiket leírtál. Mell, hát, láb, váll szép, minden okés..de a karom cérna 😂 szóval ki kellett egészítenem.

2019. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 🙂 Egyáltalán nem karoztam, de biztos ki kell egesziteni annak, akinek a karja a gyengeje. Bar nekem ez a vadlinal semmi valtozast nem hozott😂
2019. aug. 15. 23:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Inkább átlagos, mondjuk az attól még lehet jó. Ha jobban megnezed a melled erősödött kicsit, az látszik, illetve a karod meg szálkásodott. Meg a combod lett nagyobb. Ez a tipikus kis zsír le, kis izom fel. Első évben mindenkinek ilyen kb.
2019. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Első évben? Nehogy azt mond, hogy ugy nez ki egy full kezdo mint en a jobb oldali kepen😂
2019. aug. 16. 00:15
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Ja bocsi. 😂


Hát akkor meg azt kell mondjam nem annyira.

Megfelelő kaja, kemény edzés, sokkal nagyobb eredmény. De nem tudom mi volt a cél, izmot felszedni? Vagy szalkasodni?

Csinálj más gyakorlatokat is ez így nem lesz jó, kaját is tedd rendbe ha még nem tetted.

2019. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az 1 év alatti változásról szól a kérdés, és nem voltam full kezdő a jobb oldali képen sem, hogy akkora változást produkáljak, mint egy kezdő. Ott már nyomtam fekve 150 kilót, és guggoltám 160-nal, fedettebb voltam, de nem egy kezdő izomtömege volt rajtam. Akkora súlyokat megmozgatni nem lehet nulla izommal.


Szoval nem tudom mit latsz, de velemenyt kertem, te leirtad, en meg elfogadom😂

2019. aug. 16. 00:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezekkel ne foglalkozz, én is megkaptam sokszor itt gyiken hogy szar a forma :D Teljesen jó, szálkásásodtál és kellő mennyiségű izom is jött 1 év alatt. Korrekt forma.
2019. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Messze allok a jo formatol, foleg a jobb oldali kepen, de azert egy full kezdo nem akkor izomtomeggel rendelkezik. Azt csinaltam hogy nagyon kicsit kaloria deficitben voltam es igy ment le lassan zsir es valamennyit izmot is tudtam felszedni. Nem akartam annal zsírosabb lenni, de annak sem lattam ertelmet, hogy belekezdek egy komolyabb szalkasitasba.
2019. aug. 16. 00:42
 9/17 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy szar a forma? Mert én nem.

A fejlődésről kérdezte a véleményeket, én leirtam az enyémet. Máskor majd oda kell írni akkor hogy "inkább hazudj csak jót írj...."

2019. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Breast ***** válasza:
60%
Fekve 150, guggolva 160 elég szar arány. Dolgozz kicsit többet azon a guggoláson.
2019. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!