Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti ezen, hogy léptek túl?

Ti ezen, hogy léptek túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Diétázom, és eléggé frusztrál az a dolog,hogy ha nem csirkét eszek akkor elrontottam a diétát.. :/

Pl mai.

Reggeli: 3egész tojás, 50g gomba,20g csirkemell szeletek.

Edzés elötti kaja: 50g durumtészta, 100g darálthús.(disznó 20%-os zsír)

edzés után 85g durumtészta,100g darálthús.

utána 150g csirke, 50g rizs.

utána 150g csirke, 50g rizs.

Este meg 40g whey protein.

kalóriában kb 2200.

Makrókban: 200g ch, 180g fehérje, 65g zsír..


2019. aug. 17. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Első észrevétel, hogy nincs zöldség. Nem vagyunk egyformák, de én pl. 180g szénhidráttal még nem fogyok, illetve addig be sem indul amíg nem viszek be napi negyed kiló (többnyire zöld) zöldséget.
2019. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Miért rontanád el? Még kakaóscsigát is ehetsz, ha beleszámolod a napi beviteledbe és mondjuk edzés elött vagy után eszed, feltéve ha nem vagy egy extrém endomorf alkat. Nyugodtan ehetsz pulykát is, marhát is akár, halat.. stb.. Gondolom jól akarsz kinézni, de versenyezni nem. Szóval fölösleges ennyire tisztán étkezni, mert szerintem már plusz egy nagy löketet tud adni ha megehetsz napi 1 desszertet vagy ilyesmit. Ha beleszámolod a desszert kaloriáit, akkor nem fog nagy eltérést mutatni a fizikumodban az hogy amikor kedved van megeszel egy sütit, vagy lenyalsz egy evőkanál nutellát.


Amúgy meg szerintem kicsit túl sok fehérjét eszel, én a szénhidrát beviteledet növelném meg egy kicsit, a fehérjét meg csökkenteném, ugyanis a túlzottan sok fehérje nem egészséges. Amúgy is amit fehérjéből már nem tud hasznosítani a szervezet, azt átalakítja energiává. Viszont károsítja ez a folyamat a vesédet. Szóval nem tudom hány kg vagy de bőven elég lesz 2g fehérje tskg-onként még akkor is ha szálkásítasz, tömegelésnél meg 1.8 is bőven elég.

2019. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja van zöldség csak azt nem írtam, mivel azt nem számolom egyáltalán, húsnak megfelelő mennyiségű zöldség van
2019. aug. 17. 09:05
 4/9 A kérdező kommentje:
101kg :D vagyok
2019. aug. 17. 09:06
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
nincs zöldség? akkor a rizs az mi?D
2019. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mekkora a testzsír?
2019. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
25% kb
2019. aug. 17. 12:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egy patika etrend es tartható zöldseget kellene dobni hozzza abban igazat adok föleg en inkabb vacsora tajt tennem hozza jobban elnyomja az ehseg erzett meg ami a legfontosabb h lugositt! Amigy ezzel az atrendel en ehen halnék:D ezzel turi lefogysz bar meg van sulyfelesleged gondolom.
2019. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg szerintem ennyiszer flesleges enni legalabbis nekem igy valt be 4 kajalasba letudom az egeszet a szenhidrattal kell jol jatszani reggel es eszes utan vagy delbe. Feherjet jol hasznositja a szervezet ha reggel betolod az egeszet ugy is jo . En azert is szeretek kevesebbszer enni mert akkor ehetek egy normalisat nem ilyen kis koszokat ami a felfogamra se eleg.
2019. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!