Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pre wokrout-ot olyan napokon...

Pre wokrout-ot olyan napokon is lehet inni kávé helyett pl. amikor nem tornázunk? Vagy úgy elég káros?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem kéne mindennap inni. Amúgy edzés előtt is elég egy kávé, legalábbis nekem.
2019. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen edzés előttiről van szó. Elég sok bennük a koffein, van amelyikben 3-400mg is egy adagban. Az sok napi szintű fogyasztáshoz. Mmint egyszerre bevinni. Hosszú távon biztos hogy lesz következménye.

Egyébként nekem is a kávé a N1, kipróbáltam jópár edzés előttit anno, lassú és gyors felszívódású koffeinkészítményeket, de egy jó dupla fekete frissen darált szemes kávé kenterbe veri mindet. Persze egyénfüggő, a koffeinérzékenység nagy eltéréseket mutat.

2019. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem káros, csak drága. Illetve habituáció léphet fel, tehát a hatása csökkenhet a túlzott használattal.
2019. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
47%

Fel eve, mikor versenyre keszultem es nagyon meg kellett toljam az edzeseket, plusz iskola utan delutan ebrenmaradni, hogy kajalni tudjak, nem volt ritka 4-5honapon keresztul a napi 700-900mg koffein. 17evesen. Azota napi 1-3 kave, neha energia ital, Vasarnapi edzes elott pre workout 400mg koff. Semmi bajom nincsen. Talan meg 1eve mikor egyszer egyszer ittam edzesprogram szerinti kemenyebb edzes elott akkor lefekves elott ereztem, hogy meg ver a szivem rendesen. De egy ev intenziv koffeinterheles megszoktatta.



Nem kerek papolas, h meg fogok halni, apai agon 3generavio ota nem elik meg az 50evet rosszindulatu megbetegedesbol. Ugyhogy pont leszarom, jogy milyen karosat csinalok, nem ezen fog mulni.

2019. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rám sincsennek annyira nagy hatással a pre-workoutok, de még a kávé sem. Elég alacsony a kortizol szintem, és a vérnyomásom is. De nagyon bajt sose okoznak/okoztak ezek a szerek
2019. aug. 18. 08:00
 6/8 anonim ***** válasza:
pihenő napokon pre workout nem innék, viszont aminot persze. De ugye ha ráfüggtél a koffeinre akkor pihenő napon is valamivel életben kell tartanod magad... igaz?
2019. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is toltam 8-10 koffeintablettat naponta egyetem+ejszakazas+edzes mellett anno, neha szukseg van ra. De semmikeppen sem egeszseges napi 2-300mg+ koffein eletvitel szeruen. Azert mert a te csaladodban gyakori a korai elhalalozas (remeljuk nem folytatodik), es neked van egy "mit szamit, meg kell halni valamiben" hozzaallasod, nem kell ugy beallitani a napi fel-egy grammos koffeinbevitelt masok elott, mint ha az teljesen rendben lenne. Nem rosszindulat vagy papolas vezerelte ezt a hozzaszolasomat, felre ne ertsd.
2019. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7 én vagyok, és köszi, igazad van :D csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy nem akkora baj(nekem speciel, aztán másnál lehet, nem így reaglá a szervezet). De mindenképp jogos, amit írsz.
2020. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!