Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nehezített fekvőtámasz hátizsá...

Nehezített fekvőtámasz hátizsákkal?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek a hátizsákba 15-20 kg körül. Eddig a kézi súlytárcsáimat tettem, de folyton lecsúsznak a derekamig, főleg mert a nehezebbek szélei le vannak kerekítve, így nem lehet őket egymás fölé tenni. Valamilyen nagyobb fémlemezre gondoltam, amiből többet is vennék, de eszembe jutott már pl. egy zsák kavics, vagy útszóró só is.
2019. aug. 17. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen tudom milyen amit használsz de mi lenne ha vennél normális tárcsákat? Én tizeseket használok, ha pedig másra nem kell akkor nézhetsz 30mm-s tárcsákat is jófogáson szokott lenni olcsón.
2019. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A nagyobbik tárcsáim (4 db) 5 kilósak. Ha vennék mondjuk 4 db 10 kilóst, azzal szerinted beljebb lennék? Szerintem azok sem maradnának meg egymáson sokáig. Elég nagy a hátizsákom.

Esetleg vegyek súlymellényt?

2019. aug. 17. 19:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez utóbbi ugrott, horror áron vannak.
2019. aug. 17. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel fekpadot? Jófogáson tök olcsón dobálják őket. Ráadásul az ilyen fekvő nem is terheli egyenletesen a gerincet...
2019. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam működik, lehet az a baj, hogy nagyon felül van, nem baj ha a derekadon van, csak ne engedd, hogy betörjön a derekad. Ha a lapockáidon van az nem jó. Amúgy azt javaslom még, hogy vegyél egy fogantyút, Dechatlonban lehet kapni, csuklódnak is jobb lesz és mélyebbre tudsz menni, a cicid is meg fogja hálálni. :D
2019. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 nem rossz ötlet, jó lenne tárogatni inkább.

#5 ha nem veszek fekvenyomó-padot, egy pár fogantyú szóba jöhet.

Kösz mindenkinek.

2019. aug. 19. 12:46
 7/9 Doros válasza:

Ha már ragaszkodsz a hátizsákos ötlethez:

A macska-alom olcsó, és elég nagy zsákban is kapható.

2019. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Doros válasza:

Bocs, pluszban:

Ha az adott méretű zsák alom nem lenne elég nehéz, akkor injekciós tűvel fecskendezhetsz bele vizet, elég jól felszívja és nem folyik ki belőle a hátadra.

2019. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, még meggondolom.
2019. aug. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!