Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzés tervnek megfelelő?

Otthoni edzés tervnek megfelelő?

Figyelt kérdés

2 hónapja csinálom ezt a teljes test edzést már kezdem látni a változást a testemen. De nem vagyok biztos, hogy tökéletes a terv. 178cm 61 kg



Edzésterv: 2 naponta edzek



Sima Fekőtámasz 3x15


Széles fekvőtámasz 3x15


Gyémánt fekvőtámasz 3x7


Tarogatas 4x12 5kg súllyal


Huzodzkodas 4x maximum


Labemeles 4x maximum


Oldalemeles 4x10 3kg-al


Koncentrált bicepsz 4x10 5kg-al


Pihenőnap guggolok



2019. júl. 24. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__999..


Mar egyszer feltetted a kerdest. Ez csak felsőtest edzes meg mindig. Az, hogy pihenönapon guggolsz nem valami sokat mond. Találsz ettol jobb edzestervet is magadnak TELJES TESTRE!

2019. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Még egy 20 év és egész jó lesz a forma
2019. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzéssel is nehéz elérni egy látványosabb formát. Az ilyen bohóckodással szinte lehetetlen...(tapasztalat) Én is azt hittem ha majd fekvőzgetek stb akkor idővel látványos lesz. Elkezdtem normálisan súlyokkal edzeni és egyből látványosabb volt a fejlődés. 5 kilós tárogatás, 3 kilós oldalemelés, 5 kilós bicepsz viccnek is rossz...:D A csajok is többel csinálják. Nem akarlak baszogatni, de ha egyszer lusta vagy lemenni edzőterembe akkor legalább otthonra szerezz be pár eszközt amivel már normálisan lehet edzeni. Ugyebár szarból várat építeni nem lehet...
2019. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En 1hét alatt fogytam 3kg ot es semmit nem edzettem csak meloba jarok az jó? 😁
2019. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!