Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magasan képzett szakemberek...

Magasan képzett szakemberek gyakran látogatják ezt az oldalt és aki tanulni, fejlődni akar az a legjobb helyen jár?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne hogy van egypar, de ez miert sport kategoria? Tanulni is lehet itt, de helyen kell tudni kezelni az infokat exact tudast nem itt kell szerezni, viszon emberek viselkedeset adott szituacikra vagy gondolkodas modokat megfigyelni tokeletes.
2019. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Nem... Itt 95% ban az otthon edző 8-12-14 éves korosztály válaszolgat, és nevezi magát testépítőnek mert már 3 hónapja edz és és mikor kezdte egy fekvőt sem tudott, most meg tud 5öt, és emellé minden nap elolvas egy bodys cikket és megnéz egy edzővideót... Nem véletlen az sem, hogy táplálkozással kapcsolatos kérdések 95%-a "diéta diéta diéta" meg "51kg vagyok, 2% a testzsírom, de le szeretném vinni 1%ra" meg hasonlók... A vicc pedig az, hogy komolyan meg is beszélik ezeket a kérdéseket, és tanácsot adnak egymásnak. A testépítésnek éveken át tartó izomtömegnöveléssel kellene kezdődnie /kivéve ha nagyon zsíros valaki/. Ehelyett "4 hónap alatt elértem a naturál maxot, 53 kiló vagyok, szerintetek jöhet a diéta?" stílusú szinte az összes táplálkozással kapcsolatos kérdés...


GYakori kérdések testépítő részleg egy mondatban összefoglalva: "Vak vezet világtalant"


Persze nyilván mindenki tudja a kérdésedről, hogy troll kérdés, de néha ezek a kérdések a legjobbak arra, hogy tisztába tegyük a dolgokat, és ne vezessünk félre senkit aki tényleg innen szeretne informálódni.


Személyes véleményem: Aki komolyan veszi a testépítést, az elfelejti örökre a gyakori kérdéseket...

2019. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!