Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 eve edzek, eddig ilyen...

2 eve edzek, eddig ilyen felosztasban Hefto: mell+ egy tricepsz gyakorlat Kedd:hat +egy bicepsz gyakorlat Szerda:komplett láb Csutortok: vall+csuklya Pentek: komplett kar Hetvege: piheno jo igy?

Figyelt kérdés

Szerintetek,jo ez igy? Mert olvasgattam itt az interneten tobbfele,edzesprogtamot

Pl push,pull,leg vagy heti 3-4 teljes testes edzest,hozzateszem,full natural vagyok,kajara nagyjabol odafigyelek,de bem akarok testepito lenni csak egy jo fizikumot szerernek.. illetve ti milyen szisztema szerint edzetek?



2018. szept. 30. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem... :D Ez még kezdőknek is gyenge szerintem.
2018. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hétfő: mell, hát, láb

kedd: váll, bicepsz, tricepsz, alkar

szerda: hétfői

csüt: keddi

2018. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha naturál vagy akkor teljes test. Heti 3x, összetett alapgyakorlatokra koncentrálva.
2018. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Klassikus edzesterv a kovetkezo

Hetfo: mell+tricepsz

Kedd: hat+ bicepsz

Szerda:piheno

Csutortok: vall+has

Péntek:comb+vadli

Ennyi naturalba boven eleg,hetente egy izomcsoport,aztan csokolom

Akinek nem tetszik,vagy beletus kotni ebbe az edzestervbe az irja meg nyugodtan,nem egy testepito csinalja ezt off szezonba,meg ha nem vagy tele kokazal minek edzel annyit?

2018. szept. 30. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!