Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon sovány vagyok mit...

Nagyon sovány vagyok mit csináljak, hogy nagyobb legyen a tömegem?

Figyelt kérdés
188-192 cm magas vagyok. Gondolom 192 lehetek kb, mert ezt reggel fel kelés után olyan 30-40 percel wc-zés után mértem. És ki is nyomtoztam húzódszkodó rúdon. Ha ez számít valamit. De eleve 190,5 cm magasnak szoktam magam mondani, mert ezt szerintem sokan nem tudják! Na és ehhez a magassághoz vagyok 66 kg. A testzsírom valahol 6%-ra saccolom, ha nem kevesebb. És 19 éves vagyok. Igaz vékony vagyok de kemény ,is. Mert ment 2 évig a thai box, Utána vagy fél év judó most meg lassan éve 1 megy a taekwondo. Na meg 3 hónap wing chun is ment annó, de meg ragsdt abból is pár dolog! Meg elég sokat balhézunk, én vagyok még ígyis a 6 fős társaságunkból a legkeményebb kb. Arról meg nem is beszélve, hogy 2,5 éve járok edző terembe. Az izmaim jól ki jönnek izmos vagyok, na meg a magasságomhoz is van egy jó 39,5 karom, ami azóta lehet 40-es is van, mivel 1-2 hónapja mértem. Mégis ehez a magassághoz, minimum 75-80 kg-nek kéne lennem. Ha tömegnövelőzök akkor elérhető ez a szint? Meg beviszek napi vagy 4500 kalóriát, persze ahoz pénz is kell, mert kb 3500 kcal-al 64 kg-ra néha lemegyek, és 61,5-el kezdtem.

2019. szept. 4. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyál sok kólát meg egyél csipszet, azok olcsók és jól tömegelhetsz velük.
2019. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4500 Kcalnak elégnek kellene lennie, feltételezve, h nem egy bányában dolgozol. Mennyi a napi kcal égetésed? Azt kiszámoltad már?
2019. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó ég...
2019. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesó! Bunyó megvolt a múltkor? Haza bsztátok a másik bandát?
2019. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hallod báttya írjá már!
2019. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja nem rég úgy szét vertünk egy csicska bandát, hogy azt csak na!
2019. szept. 4. 21:26
 7/7 A kérdező kommentje:

De tessék kűldök én képeket, hogy lássátok milyen kemények vagyunk :D!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. szept. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!