Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon speciális edzéstervet...

Nagyon speciális edzéstervet kellene ebben az esetben összerakni?

Figyelt kérdés

Saját magasság kategóriában 170-175 is kis gizdának számítok.Keskeny váll,vékony végtagok,széles csípő,széles derék max a combom az,ami talán értékelhető tehát edzés előtt is jól láthatóan elhatárolódott lábam alsó részétől.

Több,mint fél éve járok edzeni és tudom ,hogy ez nem idő,de olyan kevésnek érzem a fejlődést.Pár nyamvadt kilónyi izom jött fel és ezzel lassan ott leszek mint,aki soha életében nem járt még edzőteremben.


2019. szept. 5. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiu vagy? Toltsd fel kepet.

Az a par kilo nem keves. Etkezesre figyelsz?

2019. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos sokat változtál, én is anno nagyon kevés súllyal kezdtem, sajnos több idő ha az embernek nem volt akkora kezdeti izom tömege hozzá. De nem szabad feladni, idővel össze jön. Esetleg leírhatod milyen edzésterved van, de csak jól csinálod.
2019. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!