Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Franciarúd súlyainak standard...

Franciarúd súlyainak standard a belső átmérője?

Figyelt kérdés
Aldiba vettem régen franciarudat és jelenleg nem lehet kapni. Szeretnék még pluszba súlyt a rúdhoz. A kérdés az alábbi hogy ha lemegyek egy Decathlonba akkor az a súly passzolni fog hozzá amit az Aldiban vettem?
2019. szept. 7. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz pajti! A decathlonba 28mmes Domyos tarcsak vannak, amik a decathlonos 28mmes Domyod rudakhoz jó...


Aldiba gondolom 30mmes rudat vettel ez a szabvány meg az 50mmes.


28, 25 mm ezek egyedi meretek általában néhány gyártó alkalmazza csak...


En decathlonos cuccokra epitkeztem, most terek at 30mmes rudakra, tarcsakra.


Pl ha venni akarok kesobb tárcsás kondigepet az 99% 30as tarcsakra terveztek es arra nem megy ra 28 vagy 25os tarcsa

2019. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy egyszerűen megtudod:


Kell egy vonalzó, meg éles szem. Odarakod a rúd végéhez és rájössz a méretre. De ki lehet számítani valahogy körbetekerve szabócentivel is, de matekból sokszor buktam, szóval nem tudom milyen képlet kell hozzá.



Nagyon valószínű 30-as lesz az, és a Decathlonos tárcsák arra bizony nem mennek rá, szóval nem árt vigyázni!

2019. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: 3,14-el leosztod a kerületet, és megkapod az átmérőjét... bonyolult matematikai művelet :P
2019. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nnnna. Most voltam lent a Decathlonba. Teljesen más mint az Aldié. Nem csak méret eltérés van, hanem az Aldisnál rá kell tekerni a dúlyt és úgy rögziteni. Szóval semilyen szempontból nem jó
2019. szept. 7. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:

A tolomerkot mar meg sem merem emliteni. 😄

Egyebkent ha mar van legalabb 4 barmekkora tarcsad az Aldis rudhoz, veszel szabvany 50mm rudra valo sulyt, es berakod 2 Aldis tarcsa koze, tokeletes. Sot ha tudsz ugy karhajlitani, homlokra engedni, stb. hogy nem billeg a rud, siman rateheted az 50mm rudra valo tarcsat a rudadra. En is felraktam regen a teremben a 20kg-os szabvany tarcsat a colos rudra, nem haltam bele.

2019. szept. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tolomero lesz az... 😄
2019. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!