Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez ilyenkor hogy működik?

Ez ilyenkor hogy működik?

Figyelt kérdés
Főleg hasra vagyok hízékony, a végtagjaim, főleg a lábam vékony. Mivel máshogyan nem lehet, edzenék rá hogy izmomat növeljem, vádlimra és combomra. Ha izomtömeget növelnék és több kaját kellene bevinnem, tömegnövelő étrendet követnék és hasra híznék továbbra is, még nagyobb lenne a hasam, akkor hogyan fog izmosodni a semmiből a lábam, vádlim?
2019. szept. 9. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Így nézel ki?

[link]

2019. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem azért nem így! Nem vagyok gebe, de vékony a lábam és a vádlim a felsőtestemhez képest.
2019. szept. 9. 15:28
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
Akkor edz azokra ami le van maradva
2019. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tömegnövelő diéta kelleni fog ahhoz hogy izmosabb lábaim legyenek?
2019. szept. 9. 15:30
 5/11 Lazy Lover ***** válasza:
Ennyi ésszel inkább menj futni... szerinted mitől nő az izom??
2019. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsi de annyira kezdő vagyok hogy nem tudom, ezért van ez az oldal hogy lehessen kérdezni! És ne gyere az általános iskolával! Biztos tőled is lehetne olyat kérdezni ami nekem alapvető tudás, neked viszont nem!
2019. szept. 9. 15:38
 7/11 Lazy Lover ***** válasza:
Akkor olvasd el a sárga kapszulát ott sok a hasznos info
2019. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend + súlyzós edzés. Nem kell ocsmányul tömegelni és nem fog annyi feljönni a hasadra. De le is szállásíthatsz utána, így nem lesz gond a hasaddal.
2019. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 9. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:

"Tömegnövelő diéta kelleni fog ahhoz hogy izmosabb lábaim legyenek?"

Igen. Fehérje legyen rendben (1,5-2 g/szírmentes testtömeg-kg, de kezd kevesebb CH-val és zsírral. Arra gondolok, h legyél nagyon enyhe kalória mínuszban, vagy nullán. Az izmaid az első pár hónapban így is növekedni fognak, és akkor így nem zsírosodsz. Plusz szedhetsz napi 5 gramm kreatint.


kaloriabazis.hu-val minél gyorsabban ismerkedj meg.


Kb. ilyen a normál tömegnövelő étrend:

1,5-2 gramm fehérje / zsírmentes testtömeg.

4-5 gramm szénhidrát / zsírmentes testtömeg

1 gramm zsír / zsírmentes testtömeg.

2019. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!