Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MR Olympia esélylatolgatás!...

MR Olympia esélylatolgatás! Kik győzhetnek, kinek szurkoltok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 08:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs ki fog gyozni, tobb jo fizikum indul. Szemelyes "kedvenc" Winklaar, bar ahogy kinezett ~3 hete, nem sok eselye van. Tul nagy. A tavalyi ev utan megfontolando, hogy 5 kilo masszaval kevesebb de definialtabb tomeget kellene hozni. Bar Rhoden nem tudom milyen formaban van, allitolag volt mar jobb is, juniusban "sehogy" se nezett ki (ertelem szeruen egy Mr.O szinthez kepest). Dexter megerdemelne mar egy olympiat, ha esetleg fel tudja mutatni a csucsformajat Winklaarral szemben, eselyes. Bonac es Curry szerintem iden meg kevesek, oketjovore tudom elkepzelni, de ha Phil visszater, eselyuk sincs. Illetve van tobb feltorekvo arc, de ok az elobb emlitett elvonalhoz kepest kevesek.
2019. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Phil bejelentette, hogy nem indul.
2019. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Rhoden sem fog, val'szeg egy közvetlen mrO utáni showra prepel.

Én Brandon Curry-re szavaznék így előtte, ha nem b.ssza el a szárazságot, szerintem simán verheti Winklaar-t és Bonacet.

Dexternek meg szerintem kb már semmi esélye...

2019. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Heath nem indul? Rhoden sem? Rhodenről azt olvastam, hogy megerőszakolt valakit, ezért nem indulhat...

Akkor lehet, h a Penge behúzza 2008 után megint:)

2019. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Rhoden indul, benne van a listaban. Nem olvastam olyan kozlemdnyt az utobbi 1 honapban ahol kijelenti hogy nem indul.
2019. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bonac soha nem fog olimpiat nyerni, a tobbiekhez kepest nem jo a genetikaja. Nagyon rovid a torzse, keskeny a vallove, ezt izommal nem tudja kompenzalni. Mindenkinel kisebbnek hat a szinpadon, es kevesbe szaraz de nagyobb versenyzo elotte fog vegezni.
2019. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Rhoden ban-ja tudtommal nem lett visszavonva a mrO-ról

Szóval nem az hogy nem akar, de nem is indulhat.

2019. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#6

Már néhányan már bizonyították (pl Dexter) hogy kissebb versenyzőként is lehet valaki sikeres men's open-ben

Amúgy Currynek meg ott van a hihetetlen szimmetria az oldalán.

2019. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valoban, de az osszkepet nezve meg Dexternel is kisebb. Dexternek zsenialis tapadasi pontjai es aranyai vannak. Kivancsi vagyok mi lesz a vege, na meg hogy ki mit mutat a szinpadon.
2019. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
Tök mindegy ki nyeri. Az összes undorítóan néz ki.
2019. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!