Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyikek azok a mell gyakorlat...

Melyikek azok a mell gyakorlatok, amik a legkevésbé terhelik a vállat? Akár szabad súlyos, akár gépen végezve

Figyelt kérdés
3 hónapja kezdtem az edzést, és még az elején szeretném belőni, hogy melyikek a kímélő gyakorlatok, nem akarom tönkretenni a vállamat

2019. szept. 10. 18:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, megelőzni:)
2019. szept. 12. 16:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Én arra próbáltam célozni, hogy sérülten csak jobban érezni, hogy a kényes területeket melyik gyakorlat mennyire terheli, így ilyen tapasztalatból fakadóan írtam, amit írtam. 1 szó, mint 100. Ha jót akarsz magadnak, bemelegítesz. Egy teljes szervezetet érintő, pl kocogás, vagy biciklizés, vagy minden gyakorlat előtt az adott izom, izület csoportokat, meg bemelegítő szériák
2019. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A bemelegítés nagyon nagyon fontos. Sportkrém is nagyon sokat tud segíteni.
2019. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!